perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
24
Mar.
2016

Kapı Şifre Sistemleri.


Kapı Şifre Sistemleri

Kapı Şifre Sistemleri kapılarınızı parmak izli şifre veya şifre ile açmanıza yarayacak sistemlerdir. Kapı Açma Sistemleri’nin birçok modeli vardır. Kapı Açma Sistemleri kapılarınıza tetik vererek kapılarınızın açılmasını sağlar. Kapı Açma Sistemleri kapılarınızın bulunduğu noktalarına montajı yapılır. Kapı Şifre Sisteminin montajı yapıldıktan sonra kapı açma sistemlerine nasıl giriş yapılacaksa o şekilde şifre verilir ya da parmak izi ile geçiş yapılacaksa parmak izi tanıtılır. Kullanıcı kapıya geldiğinde kapı şifre sistemine parmak izini okutur veya şifresini girer. Bu şekilde kapı açılır. Kapı Şifre Sistemleri geçiş kontrol sistemleri sınıfına girmektedir. Kapı Açma Sistemleri ile giriş ve çıkışlar kontrollü hale gelmesinin yanında daha da güvenli olacaktır. Kapı açma sistemleri için firmamız tarafından pek çok çözüm üretilmiştir. Perkotek firmamız kapı açma sistemleri konusunda uzmandır ve bu konuda pek çok memnun müşteri referansına sahiptir.

Kapı Şifre Sistemleri firmamıza ait yazılımlarla uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Yazılımlarla birlikte kullanılan kapı şifre sistemleri, yazılımlar yardımıyla giriş ve çıkış yapıldığında dilerseniz personellerinizi de takip etmenizi sağlar. Kapı şifre sistemleri özellikle Access kontrol yazılımı, yani geçiş kontrol yazılımı le birlikte kullanılmaktadır. Geçiş Kontrol Yazılımında asıl amaç misafirlerinizin veya çalışanlarınızın kendi faaliyet alanlarında bulunmalarını ve görev yapmalarını sağlayacak olan sistemlerdir. Access kontrol yazılımı ile dilerseniz raporlamalar alarak basit bir şekilde personellerinizin kapı şifre sistemleri ile takibi sağlanabilir. Kapı Şifre Sistemleri kullanarak Access kontrol yazılımından destek aldığınızda, kullandığınız mekâna gelen misafirlerin/ziyaretçilerin giriş ve çıkış hareketlerini kontrol altına alabilirsiniz. Ayrıca gelen misafirlerin hangi bölüme, saat kaçta veya hangi günde geldiğine de görebilirsiniz.

Kapı Şifre Sistemlerinin kullanımı günümüzde giderek yaygınlaşmaktadır. Perkotek firmamıza ait kapı şifre sistemleri size her zaman en uygun geçiş sistemini sunar. Biz biliyoruz ki; kapı şifre sistemleri hakkında en uygun çözümler ve en uygun fiyat teklifini uzman satış danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Kendimize olan bu güvenimiz, bizi tercih eden değerli müşterilerimiz ve elli bini aşkın memnun müşteri referanslarımızdan gelmektedir. Perkotek firmamız sayesinde en iyi kapı şifre sistemine sahip olacaksınız. Size kesintisiz destek verecek olacak teknik servis elemanlarımız ve çağrı merkezimiz sayesinde herhangi bir problem durumunda hiç beklemeden sorununuz çözüme ulaştırılacaktır. Kartlı Şifreli Sistemlerinde birçok markanın distribütörlüğünü yapan Perkotek, bayi ve çözüm ortaklarını sürekli eğitip geliştirerek ülke sınırlarını da aşmayı başarmıştır. Bizi seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız! Hemen bizi 0850 811 80 00 numarasından arayarak bizimle iletişime geçin ve size en uygun çözümler hakkında bilgi edinin. Bir telefon kadar uzağınızdayız!


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları