perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
25
Mar.
2016

Personel Kart Okuyucu Fiyatları.


Personel Kart Okuyucu Fiyatları

Personel Kart Okuyucu sistemleri kart okutarak geçiş yapmaya yarayan sistemlerdir. Kart okuyucu sistemlerinin pek çok farklı modeli yer almaktadır. Personel kart okuyucu fiyatları kullanılan modele göre değişiklik göstermektedir. Personel kart okuyucuları, işletmelerinizde çalışan personellerinizi giriş ve çıkışlarını takip etmenize yarar. Bu giriş ve çıkış takibine göre personellerinizin hak edişlerini hesaplamanızda mümkün olacaktır. Ay sonunda personellerinizin maaşlarını otomatik olarak hesaplayabileceksiniz. Personel kart okuyucuları giriş çıkış yapılan yere montajını gerçekleştirebileceğiniz gibi turnike sistemleri üzerlerine de montajı gerçekleştirebilirsiniz. Personel Kart Okuyucu Fiyatları montajı yapılan cihaza göre değişiklik gösterecektir. Personel Kart Okuyucular bilgisayara cat 6 ile bağlanarak IP üzerinden haberleşirler.

Personel Kart Okuyucu Fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Personel Kart Okuyucularda geçiş yapılan kartlar, Proximity veya Mifare kart olabilir. Bu kartlar personel kart okuyucularına tanıtılır ve her karta yetki verilerek, kart okutulduğunda geçiş yetkisi bulunuyorsa kapılar açılır. Personel Kart Okuyucularına okutulan kartları kart okuyucuların hafızasında tutulurlar. İstendiğinde takdirde personel kart okuyucu hafızasındaki bilgiler bilgisayarlara da aktarılabilir.

Personel Kart Okuyucu Fiyatları hakkında birçok şey yazılıp çizilmekle birlikte, personel kart okuyucuları hakkında bilinmesi gerekenler vardır. Personel kart okuyucularına okutulan kartlar kişiye özel olarak kullanılmalıdır. Personel Kart okuyucuları genelde zil çaldırma özelliğine de sahiptir. Molalarda veya paydos saatlerinde zil çaldırarak toplu hareketi sağlayabilir. Personel kart okuyucu fiyatları hakkında en detaylı bilgiyi uzman satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Size en uygun çözümü sunacak olan profesyonel satış danışmanlarımız bunun yanı sıra size en uygun ve ideal fiyat teklifini de sunacaklardır. Personel kart okuyucu fiyatları ne kadar? Personel kart okuyucu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir miyim? gibi sorularınız Perkotek sayesinde çözüme kavuşacak. Hemen bizi arayın. Satış sonrası desteği ile giderek büyüyen Perkotek personel kart okuyucu konusunda uzmandır!


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları