perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
10
Haz.
2016

Kart Baskı Makinası Fiyatları.


Kart Baskı Makinası Fiyatları

Biyometrik sistemler, günümüzde her alanda ve her sektörde kullanılan, personel takibinin yanı sıra aynı zamanda geçiş kontrolü için de tercih edilen bir sistemdir. Kartlı geçiş kontrol sistemleri, biyometrik sistemler sınıfına giren ve ilk olarak kullanılmaya başlayan sistemlerdir. Kartlı geçiş sistemleri ile personel takibi yapabileceğiniz gibi aynı zamanda üye takibi, öğrenci takibi, tuvalet takibi ve yemekhane takibi de yapabilirsiniz. Peki, nasıl? Kartlı geçiş cihazları, kişilerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırılırlar. Bu alanlarda yer alan kartlı sistemleri aynı zamanda turnike sistemleri ile birlikte kullanarak geçiş kontrollerini kısıtlamalar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kartlı geçiş cihazları, farklı kayıt kapasitelerine sahiptirler. Bu sayede kaç kişilik alanlarda kullanmak isterseniz isteyin, uygun bir çözüm bulmak mümkündür. Proximity ve mifare kartlar ile çalışmasını sürdüren bu sistemler genel olarak işletmelerde personel takibi için daha sık tercih edilmektedir. Bu yüzden de kullanılan kartların üzerine çeşitli baskılar yapılarak aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanılmaktadır. Tanıtım kartı olarak kullanacağınız kartların üzerine hazır tasarımlar ile personel adı, soyadı gibi bilgiler koyabilir, firma adınızı veya firma logonuzu ekleyebilirsiniz. İsterseniz fotoğraf baskıları yapabilir ve daha şık, kullanışlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Peki, bu baskıları nasıl yapacaksınız? Kart baskı makinası ile! Kart baskı makinası, kartlara tek taraflı ve çift taraflı baskılar yapabilmeniz için farklı modellere sahiptirler. Dilediğiniz modeli tercih ederek kartlarınızı renklendirebilirsiniz.

Kart baskı makinası ile kart maliyetlerinden kurtulun!

Kart baskı makinası, CIAAT ve SUNLIGHT olarak iki farklı model olarak firmamız tarafından satışa sunulmuştur. Bu modellerin iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen yazıcılar ve çift yüze baskı yapabilen yazıcılar olarak ayrılan kart baskı makinası, 300 dpi’lik bir çözünürlüğe sahiptir ve bu özellikleri ile baskılarınız çok kaliteli bir görünüme sahip olacaktır. Üstelik isterseniz bu yazıcılar ile renkli veya siyah beyaz baskılar a yapabilirsiniz. Bunun için sadece yazıcılar ile birlikte kullanacağınız ribonu değiştirmeniz gerekecek. Renkli ribon ile fotoğraflı baskılarınızda kaliteyi elde edebilir, fotoğraflı baskı yapmak istemezseniz de siyah ribonlar ile kartlarınızın üzerine isim, soy isim, bölüm, firma adı, firma logosu, barkod gibi baskılar yapabilirsiniz.

İşletme personel takibi için kullanılan kartlı geçiş kontrol cihazları, kırılan, tahriş veya kaybolan kartlar ve yeni işe giren personeller göz önüne alındığında büyük bir kart baskı maliyeti ortay çıkarmaktadır. Bu baskı maliyetinden kart baskı makinası ile kurtulabilirsiniz! Dışarıda kart baskı için harcayacağınız maliyetin üçte biri ile kart baskı makinası satın alabilirsiniz. Kart baskı makinası bir sene gibi kısa bir zamanda kendisini amorti ettirecektir. Neden kartlarınıza dışarıda baskı yaptırarak büyük maliyetler harcayasınız ki? Uzman ve alanında profesyonel satış müdürlerimize 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz. En ucuz kart baskı makinası fiyatları için vakit kaybetmeyin! Kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olun! 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları