perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
10
Haz.
2016

Boy Turnike.


Boy Turnike

Turnike sistemleri, geçiş kısıtlamaları ve aynı zamanda geçiş kontrolü yapmak için kullanılan bir sistemdir. Turnike sistemleri; boy turnikesi, bel turnikesi, hızlı geçiş turnikesi ve vip turnike olarak 4 çeşide ayrılmaktadır. Bel turnikesi, tüm pdks cihazlar ile birlikte entegreli olarak kullanılarak geçiş kontrolü için sıkça tercih edilen turnike sistemlerindendir. Hızlı geçiş turnikesi için sık ve hızlı geçişlerin olduğu alanlarda tercih edilen sistemlerdir. Hızlı geçiş turnikelerinin double modelleri de mevcuttur ve bu modeller iki taraflı geçişler için tercih edilmektedir. Engelli geçiş turnikesi ise engelli bireylerin geçişleri için kullanılan turnikelerdir. Engelli geçiş turnikeleri aynı zamanda vip turnike olarak da adlandırılmaktadır. Engelli geçiş turnikesi, turnike sistemleri kullanılan her alanda mutlaka kullanılmalıdır.

Boy turnikesi, stadyum, ceza evleri, spor merkezleri, askeri alanlar ve konser alanlarında insan taşkınlıklarını önlemek amacıyla tercih edilen turnike sistemleridir. Boy turnikeleri, insan boyundan büyüktür ve bu alanlarda geçiş kontrolünün sağlanması için harika bir çözümdür. Boy turnike sistemlerinin paslanmaz çelik modelleri su geçirmeyeceği için dış ortamlarda güvenle tercih edebilirsiniz. Elektrostatik boyalı boy turnikelerini ise iç ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz. Boy turnike sistemlerinde acil mod özelliği mevcut olduğu için yangın, deprem, afet gibi acil alarm durumlarında turnikeler otomatik olarak serbest geçiş moduna geçer. Bu sayede güvenlik de sağlanmış olacaktır. Boy turnike sistemleri ile sessiz ve aynı zamanda yumuşak geçişler elde edeceğiniz gibi tüm pdks cihazlar ile de tetikleyerek açılmalarını sağlayabilirsiniz. Sistemler iki sene ile garanti kapsamına girmektedir ve Perkotek herhangi bir problem anında beş dakika içerisinde satış sonrası desteği verebilmektedir.

Boy turnike sistemleri ile stadyumlarda geçiş kontrolünü sağlayın!

Boy turnike sistemleri, mikro işlemci kontrollü olarak üretilmişlerdir. Bu turnike sistemleri ile iki yönlü olarak geçiş yapabilirsiniz. Geçişin yapıldığı yönde bir veri çıktısı mevcuttur. Bu veri çıktısı dijital olabileceği gibi bilgisayar kontrolü kullanılıyor ise; direkt olarak kontrollerde bu veri çıktısı doğrudan bilgisayara da gönderilmektedir. İstenirse müşteri isteklerine bağlı olarak istenilen geri besleme şartları da ihtiyaca göre farklı çözümlenebilmektedir.

Perkotek AVAX boy turnike sistemleri Türkiye distribütörüdür. Tüm Türkiye ve Türki cumhuriyetler, Balkanlar ve Kıbrıs’ta hızlı, kaliteli, kesintisiz ve sürekli olarak destek alabilirsiniz. Herhangi bir problem anında 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kullanımları kadar kurulumları da oldukça basit olan boy turnike sistemleri, yüksek kalite belgelerine sahiptir ve güvenliğinizi %100’e çıkarır. Boy turnike sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize telefon numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi isterseniz web sitemiz üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Neden vakit kaybedesiniz ki? Hemen bizi arayın ve siz de harika çözümler ile güvenliğinizi en üst düzeye çıkarın!


Geri Dön