perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
02
Nis.
2016

Kartlı Kapı Kilit Sistemleri.


Kartlı Kapı Kilit Sistemleri

Günümüzde ilerleyen teknoloji ile birlikte iş gücüne ihtiyaç giderek artmıştır. Bu ihtiyaç, personel alımlarını arttırmaktadır. Personelleri artan işletmelerde, işletme yetkilileri personelleri takip etmekte zorlanmaktadırlar. İşte kartlı kapı kilit sistemleri bu aşamada üretilmiştir. Personellerin takip ihtiyacını karşılayarak, işletme yetkililerinin iş yükünü hafifletmektedir. Kartlı kapı kilit sistemlerinin çalışma mantığından bahsedelim. Bu sistemler kapıların giriş ve çıkış yapılan alanlarına monte edilir. Giriş ve çıkış esnasında kullanıcı kartını kartlı kapı kilit sistemine okutur. Cihaz kartı tanıdığı anda, geçiş için yetki verir. Bazı kartlı kapı kilit sistemi modellerimizde kart tanındığında yetki verirken sesli teşekkür etme özelliği bulunur. Bazılarında ise “beep” sesi ile geçişin yapılabilecceğine dair izin verilirken, bazı modellerimizde led ışıklar ile uyarı verilmektedir. Kartlı kapı kilit sistemi fiyatları da bu modellere göre değişiklik göstermektedir.

Kartlı kapı kilit sistemlerinin kartlarını dilediğiniz şekilde tasarlayarak basabilirsiniz. Kartları cihaza tanıtarak, geçiş yapılabilmesi sağlanır. Kartlı sistemler sayesinde geçiş kontrolü çok daha rahat bir şekilde yapılmaktadır. İşletme yetkilileri bu sistemler ile rahat bir nefes almaya başladılar.

İlerleyen teknoloji ile kartlı kapı kilit sistemleri, kapı kollarına uygun olarak adeta bir kapı kolu gibi tasarlanarak üretilmeye başlandı. Dilediğiniz oda kapısının şifreli geçiş ile açılmasını artık kartlı kapı kilit sistemleri ile sağlayabiliyorsunuz. Bu sistemlerin fiyatı hakkında detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz, uzman satış temsilcilerimizi 7/24 arayabilirsiniz. Dilediğiniz model hakkında bilgi alabilir ya da temsilcilerimiz tarafından ihtiyacınızı karşılayacak olan kartlı kapı kilit sistemlerine yönlendirilebilirsiniz. Perkotek kartlı kapı kilit sistemleri ile artık her şey kontrol altında!


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları