perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
04
Nis.
2016

Mesai Takip Programı.


Mesai Takip Programı

Günümüzde iş gücüne artan ihtiyaç personellere duyulan ihtiyaçları da arttırmaktadır. Bu aşamada biyometrik sistemler devreye girmiştir. Biyometrik sistemler güvenlik sistemleri olarak da bilinmesinin yanı sıra, genellikle personel takibi yapmak ve giriş-çıkış kontrolü sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Personel takip sistemleri başlıcaları yüz tanıma sistemi, parmak izi okuyucu sistemler ve kartlı geçiş kontrol sistemleridir. Bu sistemler, firmamız tarafından yazılmış olan personel takip programları ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Personel takip programları mesai takip programı olarak da bilinir,  personellerin giriş ve çıkışlarını kontrol altına almasının yanı sıra, personellerin maaş hak edişlerini bu program vasıtasıyla zahmetsiz olarak hesaplayabilirsiniz.

Mesai takip programı sayesinde işletme yetkilileri, iş gücü kullanımında azalmaya gitmişlerdir. Ayrıca mesai takip programı sayesinde manuel yapılan hesaplamalara göre hata payı da oldukça düşük olmakla birlikte yok denecek kadar azdır. Mesai takip programı kullanıma oldukça basittir. Son kullanıcı kısa bir eğitimden geçirildikten sonra, basit bir şekilde mesai takip programını kullanabilir. Programda herhangi bir problem görüldüğü takdirde otomatik veri yedekleme özelliği sayesinde verileriniz yedeklenmiş olacak ve olası bilgi kayıpları durumundan kurtulmuş olacaksınız. Mesai takip programı sayesinde personellerin giriş ve çıkışlara el ile yaptıkları müdahaleleri de görebilir ve bu tarz işlemleri önleyebilirsiniz.

Mesai takip programı raporlama sistemi ile çalışmaktadır. Raporlamalar işletme yetkililerinin işlerini kolaylaştırarak işletme sahiplerine raporları ileterek, işlemlerini hızlandıracaktır. Mesai takip programı ile aldığınız raporlamaları kişi bazında ya da genel baz raporlamaları şeklinde alabilirsiniz. Mesai takip programları fiyatı hakkında bilgi edinmek istersiniz bizi 0850 811 80 00 numarasından arayabilirsiniz. İlgili satış danışmanlarımız ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun teklifleri sunacaklardır.


Geri Dön