perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
27
Haz.
2013

Mağaza Ürün Koruma Sistemi.


Mağaza Ürün Koruma Sistemi

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA SİSTEMİ

Mağaza ürün tanıma sistemleri ürün çalınmaması için alınan teknolojik önlemlerdir. Bu sistemlerden önce mağazalarda bulunan veya şirketinizde bulunan ürünleri dışarı çıkarmak ve çalmak oldukça kolaydı fakat bu sistemlerin gelişmesiyle mağazanıza veya uygulama yapılacak ürün ve alanına mağaza koruma sistemleri donanımları montajı sağlanarak, ürün hırsızlığı önlenmiştir. Mağaza koruma sistemleri anten, çivi, etiketlerden oluşmaktadır. Mağazanızın güvenliği şüphesiz olarak mağaza koruma sistemleriyle sağlanacaktır. Ürün koruma sisteminin çalışma mantığı; Sistem offline olarak çalıştığı için herhangi bir yazılım vb. gerektirmez.

Etiketler iğneler aracılığıyla ürünlerin üzerine montaj edilir. Kapıda bulunan sensor sayesinde eğer etiket sensor arasından yada belli bir yakınlıktan geçerse sensor yüksek sesli bir tepki vererek uyarıda bulunacaktır. Tabi sadece uyarı amaçlı olduğu için Mağaza’nızın güvenlik görevlisi doğrultusunda olaya müdahale edilmelidir. Yazılım gerektirmediği için programlaması teknik personeller tarafından hassasiyet ayarı yapılır. Etiketleri sökebilmek için etiket sökücüleri mevcuttur. Rahatlıkla çıkarılıp farklı ürünlerinize montajını sağlayabilirsiniz. Etiketler kendi içerisinde ikiye ayrılır sert etiket ve kağıt etiket. Mağaza ürün koruma sistemleri ile firmanızı daha güvenli hale getirebilirsiniz. Caydırıcı özelliği ile çalınma riskini sıfıra indirir. Bu sistemleri maliyetleri çok düşük ile olmakla birlikte montaj süresi oldukça kısadır. Mağazanızın dizaynına göre renkleri ve çeşitleri mevcuttur.

Ürün koruma sistemleri mantığı basit olduğu için uzun sureli kullanmanızı sağlar sorunsuz ve bakım gerektirmeyen bir sistemdir. Teknik personel gerektirecek bir durum bu tür sistemlerde mevcut değillerdir çünkü altyapı ve mantığı basit bir sistemdir. Sadece elektrik vermenizle çalışması sağlanmaktadır. Bu sistemler ülkemizde mağaza ürün koruma sistemleri olarak geçmektedir. Kullanımı kolay son kullanıcının basit bir şekilde kullanacağı şekildedir. Ağza ürün koruma sistemleri ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır. Daha çok giyim sektöründe kullanılmaktadır.

magaza-urun-koruma-sistemi.jpg


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları