perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
06
Mar.
2013

Mağaza Ürün Koruma Sistemleri.


Mağaza Ürün Koruma Sistemleri

 

SENSITIVE Mağaza Ürün Koruma Sistemleri, Mağazalarda oluşabilecek hırsızlık sebebiyle maliyet kaybını önlemek ve caydırıcı bir etkisi olan bir çözümdür. Kendi maliyetini hırsızlıklardan oluşan maliyetleri önlediğinden çok kısa sürede tolare eden bir sistemdir. Radyo frekansı ile çalıştığından sadece kendi sistemine ait olan etiketlerde çalışmaktadır. Dolayısıyla başka mağazaların alarm sistemlerinin etiketinde gereksiz alarmlara sebep vermemektedir.
 

Elektronik barkod görünümlü kağıt etiket ve kırılmaz plastikten yapılmış (ABS Plastik) Hard Tag alarmlarla her türlü (Elektronik cihaz, tekstil ürünleri, gıda ürünleri) ürünlerinizi en verimli şekilde koruyabilirsiniz.

Mağazalardaki hırsızlıklardan oluşan maliyetler sebebiyle kapı tipi ürün koruma sisteminin kurulum kolaylığı ve maliyetinin düşük olması ürünün tercih edilmesini kolaylaştıran bir etkendir.

 

Hırsızlıklar sebebiyle oluşan maliyetler ve işyerinin güvenliğinin azalması ciroya birebir etkisi ve götürüsü yüksek miktarda pay almaktadır. Araştırma sonuçlarına göre alarm sistemlerinin olmadığı iş yerlerine yapılan taciz ve hırsızlıklar devamlılık göstermektedir.

 

Cihazlar radyo sinyalleriyle çalıştığından insan sağlığı ve çevresindeki elektronik ürünlerin üzerindeki zararları yok denecek kadar azdır. Çevrede çok sayıda kurulu olan radyo vericilerinden kat kat daha az sinyal yayıyor olmasına rağmen 5 metreye kadar etkili bir kapsama alanı vardır. Bu mesafe tüm boyutlardaki mağaza ve dükkanlarda yeterli bir alandır.

 

Kapsama alanına yaklaşıldığında dahi cihazın hassasiyet ayarı sayesinde her an alarm vermeye hazır durumdadır. Alarm yaklaştıkça alarm verme eşiğine yaklaşmaktadır. Yapılan hassasiyet ayarına göre kapsama alanına girer girmez yüksek bir alarm sesiyle uyarmaktadır. Hırsızlık koşarak gerçekleşse dahi kapıdan geçmeden metreler önce anten tarafından takibe aldığından anında tepki vermektedir.

 

                SENSITIVE Mağaza Ürün Koruma Sistemi kolayca yapılan montajı sayesinde mağazanıza istenilen sayıda kolay bir şekilde montajı yapılıp çok kısa sürede kullanıma geçilebilmektedir.

 

SENSITIVE anteni estetik olarak ve sağlam ürün yapısı ile tüm mağaza konseptlerine uygundur. Mağazanızın konseptine uygunluğuyla birlikte istenildiğinde reklam alanı olarak kullanılabilme özelliği de mevcuttur. Dayanıklı gövde yapısı ince tasarımı ile mağaza içerisinde yerleşimi ve mağaza giriş çıkışlarını maksimum düzeye getirir.

 

Ürünün kullandığı Barkodlu Etiket ve HardTag maliyeti de düşük olduğundan ürün sayınız ne kadar çok olursa olsun maliyeti göz ardı edilebilecek seviyededir.

Mağaza Ürün Güvenliği Sistemlerini Oluşturan Elemanlar

•             Ürün Koruma Antenleri

•             Hard Taglar (Sert Etiketler)

•             İliştirme çivileri

•             Soft Taglar ( Barkodlu Yapışkan Etiketler )

•             Deaktivatörler (Alarm öldürme Cihazları)

•             Sökme Aparatları

Hardtag Ürün Koruma Etiketleri

Daha çok tekstil sektöründe kullanılabilecek bu etiketler iki parçadan oluşmaktadır. Üzerinde iğne bulunan bir kısım ve bu iğnenin kilitlenerek girdiği bir parçaya sahiptir. Dolayısıyla kullanılması planlanan ürünler bu hardtag’ın tutturulabileceği ürün olmalıdır. (Kazak , Ayakkabı , Gömlek vb..)

 

Softtag (Barkod görünümlü yapışkan etiket) Ürün Koruma Etiketleri

Hardtagların kullanılması mümkün olmayan ürünlerde (Kutu, Cam Eşya, Teknolojik Ürünler vb.) bu etiketler kullanılır. Bu etiketler tek kullanımlıktır. Kağıt etiket yapışkanından bükülmeden ayırılır. Ürün üzerinde temiz pürüzsüz bir yüzeye monte edilir. Ürünün etiket ile birlikte dışarı çıkabilmesi için deaktif (öldürülmesi) edilmesi gerekir. Bu işlemi deaktivatörler yapar. Deaktivatörler tarafından etkisizleştiren etiketler tekrar kullanılamaz. Tek kullanımlık ürün etiketlerinin mağaza çıkışında etkisiz hale getirilmelidir. Deaktivatöre ürün 10cm kadar yaklaştırıldıktan sonra ödemesini yapan müşteri etiketle birlikte mağazadan çıkabilir.

Ürün koruma sisteminin montaj yapılacağı alanın büyüklüğüne göre, ürün sayısı arttırılabilir ve birbirleriyle bağlantılı bir şekilde çalışabilmektedir.  Firmamız Türkiye de pek çok ürüne öncülük etmiş olup, birçok ürünün distribütörü konumundadır. Mevzu bahis güvenlik olduğunda, firmalarla yaptığımız görüşmelerde, bizden talep edilen istekler ve en çok sıkıntı yaşanan durumlar konuşulup, karşılıklı fikir alışverişleri yapılarak, sizler için en uygun ürün seçilmekte ve argesi yapılmaktadır.

 

 

Ürün Koruma Sistemi Kurdurmayı Düşünüyorsanız Neden SENSITIVE’i seçmelisiniz?

•             Profesyonel ve işinde uzman ekip.

•             Teknik servis size ulaşana dek geçen zaman diliminde, call center desteği sunarak anında çözüm.

•             Referanslarının çokluğunun ötesinde kaliteli ve isim yapmış firmalar ve kurumların olması ve buralarda yapılan işlerin görsel olarak (fotoğraf ve video ) sunulması.

•             Tüm sistem fiyatları ile size en iyi fiyat verilmesi.

•             Mağaza güvenlik sistemi kurulumunda garanti ve servis yeterlilik belgelerine sahip ve kurulum sonrasında verilecek teknik servis hizmeti ve hizmetin devamlılığı.

•             Kurumunuz ve size özel sistem ihtiyaçlarınıza hızlı ve kalıcı çözüm.

•             Gerçek Üretici olmasından - Tüm ürünlerimiz referanslardan ve üretimden de görebileceğiniz gibi kendi markamız olan SENSITIVE logoludur.

•             Ürün teslimat süresinin kısalığı. Sipariş sonrasındaki ilk iş günü montaj ve destek verilmesi.

•             SENSITIVE geniş ürün portföyü ile hizmetinizdedir.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları