perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
05
Mar.
2013

Hgs Otopark Giriş Sistemleri.


Hgs Otopark Giriş Sistemleri

Avax HGS Sistemleri otoparklarınızı güven altına almak yabancı araçların girmesini engellemek için kullanılan sistemlerdir. Perkotek Avax HGS Sistemi ile 7/24 otoparklarınızı güven altına alabilirsiniz. Sitelerde iş yerlerinde güvenliği üst seviyeye almak için HGS sistemleri idealdir. Avax HGS sistemi yüksek, güvenli donanım ve yazılıma sahiptir. Amaç hızlı ve güvenli bir geçiş sağlamaktır. Eski sistemler gibi kart okutma ya da buton ile açma derdi yok. Daha öncesinde bu sistem güvenlik görevlisinin aracı tanıması bilmesi durumunda elle açma şeklinde sağlanıyordu. Yabancı araçlarda ise ziyaret edilen kişinin onayı doğrultusunda geçiş izni sağlanıyordu. Perkotek Avax HGS Sistemi ile güvenlik görevlisinin iş yükünü ve ziyaret edilen kişinin sürekli rahatsız edilmesini engellemiş bulunmaktayız.

Avax HGS sistemi bariyer, anten, yazılım ve araç için radyo frekanslı RFID kartlardan oluşmaktadır. Avax HGS sistemi araç bariyere 10-20 metre araçta takılı olan kart Avax HGS sistemi sayesinde çok kısa sürede okunarak değerlendirilir. Aracın geçiş hakkı varsa yazılım bariyere açma sinyalini çok kısa sürede göndererek bariyerin açılmasına ve aracın geçmesine izin verir. Avax HGS Sistemi Programı ile raporlamalarınız alabilir, araçlar için geçiş hakkı, geçiş zamanı, geçiş adedi, geçiş tarihi gibi yetkilendirmeler yapabilirsiniz. Programın kullanımı basit olmakla birlikte tüm işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Perkotek Avax HGS sistemi sayesinde binlerce aracın takibiniz altına alabilirsiniz. Avax HGS Sistemi yazılımı sayesinde işletmenizin otopark durumuna göre yönlendirmesinde sağlayabilirsiniz. Örnek verecek olursak A otopark kapasitesi 100 B otopark kapasitesi 200 A otopark kapasitesi dolduğunda geçiş yapmaya çalışıldığında kapasitenin dolması nedeniyle geçişi sağlamayacaktır. Perkotek Avax HGS sisteminin en önemli özellik kumanda veya kart okutma kart alma bilet gibi bir sistem ile değil RFID radyo teknolojisi ile çalışmasıdır. Yazılım ve sisteminize daha sonra birden fazla bariyer ve anten dahil edebilirsiniz. RFID radyo teknolojili tag yani etiketlerinizi aracın ön camına yapıştırarak kullanımı sağlayabilirsiniz. Montajı ve kullanımı kolay bir sistem olmakla birlikte yazılım anlaşılır ve sade olarak dizayn edilmiştir. Birden fazla otoparkın tek el üzerinden yani merkezi kontrol olanağı sağlamaktadır. Yazılım ile herhangi bir sorun olduğunda 7/24 destek Call Center ekibimiz ile sorununuzu anında çözebilirsiniz.

Kullanım alanları ; Avm ( Alışveriş Merkezleri) , Site , İş yerleri , Havaalanı Otoparkları , Ticari Otoparklar ,Kamu Kuruluşları,Üniversiteler,Özel Sektör,Limanlar,Askeri Tesisler,

Perkotek Avax HGS  Sisteminin Avantajları;

Kart, buton ya da bilet yerine Radyo Frekans RFID sistemi olması

10-20 metre arası kart okuma özelliği (Eğer anten ayarı iyi bir şekilde yapılırsa 20-30 metre arasına çıkabilir)

RFID sistemi ile güvenlik yüksek seviyededir.

Sade ve anlaşılır bir yazılım olması

Raporlama ve yetkilendirmenin geniş kapsamlı olması

Birden fazla otoparkın merkezden kontrol edilmesi tek el üzerinden

Client yazılım sayesinde raporlamaları istediğiniz zaman anında görebilirsiniz. Kullanıcı yetkilendirmesi yaparak görevlinizin yetkisini kısıtlayabilirsiniz. Bariyerlerimize tüm cihazlarımız entegreli çalışmaktadır.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları