perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
15
Kas.
2014

Metal Arama Dedektörü.


Metal Arama Dedektörü

Metal arama dedektörü ile artık girişleriniz kontrol altına almanız mümkündür. Metal arama dedektörleri amacı nedir ? Metal arama dedektörleri silah,çakı,bıçak gibi zarar verici silah olarak kullanılabilen metalleri engellemek işletme yada şirketin içerisine girmemesi için önem alınmak için kullanılan dedektörlerdir. Metal arama dedektörü boy dedektörü,el dedektörü,x-ray dedektörü olarak birçok çeşitleri ve modelleri vardır.

El dedektörü : Özellikle dedektörlerden geçtikten sonra boy dedektörü ve x-ray dedektörlerden insanların bilmediği yada anlam veremediği metalleri bulamadıkları zaman el dedektörleri devreye girer. Detayları arama için metali tespit etmek için kontrollerde kullanılır.

Boy Dedektörü : Metallerin ağırlığına göre hangi bölgede metal olduğunu gösteren uyarı veren ve sayımı adet olarak yapabilen bir dedektördür. İnsanlar bu dedektörlerin içerisinden geçerler. Bu dedektörler son zamanlarda çok rehabet görmektedir.

X-ray Dedektörü: Bu dedektörler çanta , valiz gibi taşınabilir çantaların aranması için kullanılır. Bunun en büyük örneği havalimanlarıdır.

Metal arama dedektörü satın almak için bize 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşabiliriniz yada satis@perkotek.com ‘ dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları