perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
14
Kas.
2014

Parmakizi Pdks.


Parmakizi Pdks

Parmak izi takip sistemleri son zamanlarda çok rehabet görmektedir. Sektöre bu konuda birçok firma var fakat en önemli faktör bu sistemlerde pdks programı içeriği ve yazılış dilidir. Delphi ile yazılmış programımız son kullanıclara direk hitap etmektedir. Pdks olarak personelleriniz maaşlarını hesaplayıp raporlarını çok rahatlıkla alabilirsiniz.

Parmak izi cihazı ile entegrasyonu ise çok basit ve kolay olmakla birlikte çok tercih edilen cihazlar arasındadır. Kartlı cihazlarda birbiri yerine kart okutma veya şifre okutma olduğundan tüm firmaların ilk tercihi uygun maliyet olmasından ötürü parmak izi cihazıdır. Yüz tanıma cihazları maliyetli olduğundan çok fazla parmak izi ile kıyaslanamaz. Parmak izi cihazları ve tüm diğer cihazlarımız özelliklerine ve seçeneklerine göre gruplara ayrılamaktadır.

Sizlerde personellerinizin kontrolünü doğru yapmak geç gelenleri görmek, erken çıkanları görmek, mesailerini takip etmek ve en önemlisi aylık toplam çalışma saatlerini hesaplamak ve raporlama almak için pdks programı satın almanız gerekmektedir. Pdks yazılımı alt yapısı mysql ile olup kolaylıkla kullanımı sağlanabilir. Otomatik veri transferi sayesinde siz nerede olursanız olun otomatik bilgileri çekil mail adresine mail gönderebilmektedir. Kullanıcı yetkilendirmesi sayesinde kullanıcıların hangi alanları görüp , hangi alanlara müdahele edebilmelerini siz belirtmektesiniz. Çoklu vardiyalarda personele özel excell üzerinden shift atamalarının olması işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Yani parmak izi pdks ile takip edemeyeceğiniz hiçbirşey bulunmamaktadır.

Parmak izi pdks ile personellerinizi genel bazda yani toplam çalışmalarını toplam olarak personel listesi şeklinde tek sayfada görmeniz mümkündür. Yada kişi bazlı tarih olarak gün gün görmeniz mümkündür. Yada imza sütunlu maaş pusulası almanız mümkündür. Sizde personellerinizin takibini şansa yada personel insiyatifine bırakmamak için hemen bir parmakizi pdks sistemi almalısınız.

Parmakizi pdks fiyatları için www.perkotek.com yada satis@perkotek.com ‘ dan bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0850 811 80 00 ‘ dan irtibata geçebilirsiniz.

Vakit nakittir ve itimat kontrole mani değildir.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları