perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
03
Haz.
2015

Otel Kapı Kilit.


Otel Kapı Kilit

Otel kapı kilidi diğer kilit sistemlerine göre daha farklı bir yapıya sahiptir. Normal kapı kilit sistemleri anahtar ile çalışır ve anahtarın kaybolması durumunda büyük sıkıntılar yaşanır. Ama otel kapı kilidi sistemleri elektroniktir ve manyetik kart teknolojisi ile çalışır. Kapının sabit kanadına takılan özel bir kilit sayesinde, cihaza okutulan mifare ya da temic manyetik kart ile kapıdan geçiş sağlanır.

Otel kapı kilitleri, enerji olarak çok düşük değerlerde çalışırlar. 4 adet kalem pil ile uzun zaman kullanım olanağı sağlarlar. İstenirse kalem pil yerine adaptör de kullanılabilir. Otel kapı kilidinin dış ve iç kasasının sağlam yapısı sayesinde ürün her ortamda kullanılabilir. Otel kapı kilidinin montajı ve onarımı çok basittir. Size otel kapı kilidiyle birlikte gelen yönetici kartı sayesinde, o kapıdan geçecek olan kullanıcının kartı otel kapı kilidine tanıtılır ve kişiye teslim edilir. Kişi kendine ait olan kartı ortalama 10 cm gibi bir mesafeden cihaza göstererek kapıyı açar ve geçişini sağlar.

Otel kapı kilit sistemleri, sizlere sunulmadan önce yüz binlerce kez geçiş ile test edilir ve daha sonra sizlerin hizmetine sunulur. Otel kapı kilidinde ki pil seviyesi düştüğünde cihaz sesli ve görsel olarak uyarı verir. Eğer pili değiştirmeyi unutursanız , geçiş yapabilmeniz için manyetik anahtar kullanabilirsiniz. Otel kapı kilitlerinin üzerinde dahili bir hafıza bulunur ve bu hafızada geçiş bilgileri saklanır. Bu bilgiler otel kapı kilidinin kendi led ekranından görülebileceği gibi, yönetici kartına yüklenerek bilgisayarınızda kurulu olan otel otomasyon programıyla da görüntülenebilir.  Otel kapı kilidi sistemleri bir çok otel otomasyon programı ile birlikte çalışabilirler.

 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları