perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
04
Haz.
2015

Mağaza Ürün Koruma Sistemleri.


Mağaza Ürün Koruma Sistemleri

Mağaza ürün koruma sistemleri sayesinde mağazalarda ürünler güvenlik altına alınmaktadır. Mağaza ürün koruma sistemleri sayesinde mağazadaki ürünlerin çalınma riski ortadan kaldırılmıştır. Mağaza ürün koruma sistemleri özelliklerine ve görünümüne göre değişiklik göstermektedir.

Mağaza ürün koruma sisteminin çalışma mantığı ise mağazanın giriş ve çıkışlarına karşılıklı antenler montajlanır. Bu antenler birbiri arasında frekans dalgası yaratarak bu frekansa ürünler üzerine takılan tag ve etiketlerin aynı frekansa olduğundan geçtiğinde uyarı vermektedir. Ledli ve yüksek sesli uyarı veren bu ürün koruma sistemleri mağazaların düşmanı olan hırsızların yakalanması için ideal çözümlerdir.

Mağaza ürün koruma sistemleri 220 enerjinin anakartına girmesi ile çalışmaktadır. Karşısındaki antene data kablosu çekilmesi yeterlidir. Kurulumu kolay bu sistemler tüm mağazalar tarafından tercih edilmektedir. Tag ve etiketlerin ürün üzerinden çıkarılması için mıknatıslı sökücü ve etiket öldürücü cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazlar kasaya konularak ürün satın alınmasında çıkartılarak müşteriye teslim edilir.

Frekans ayarlaması yapılan bu mağaza ürün koruma sistemleri ile ilgili detaylı bilgi ve sipariş için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan bize ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları