perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
21
Mar.
2016

Otel Kapı Kilit Sistemleri Fiyatları.


Otel Kapı Kilit Sistemleri Fiyatları

Otel Kapı Kilit Sistemleri; otellerde kullanılması gereken güvenlik için gerekli bir sistemdir. Otel kapı kilit sistemleri otel kapılarına takılır. Otel kapı kilit sistemleri fiyatları tatil köyü, yıldızlı otel odaları, butik otellerde kullanılır. O kadar sağlamdır ki; çok büyük hasarlar yemeden zarar görmez. Otel kapı kilit sistemleri fiyatları hakkında merak edilen pek çok soru vardır. Otel kapı kilit sistemleri fiyatları modeline göre değişiklik göstermektedir. Otel kapı kilit sistemleri fiyatları hakkında en doğru bilgiyi almak için uzman satış danışmanlarımızla iletişime geçmelisiniz.

Otel kapı kilit sistemleri fiyatları otel oda kartlarıyla birlikte kullanılmaktadır. Bu otel oda kartlarına isterseniz kontör yükleyerek alışverişlerde bile kullanabilirsiniz. Perkotek firmamız Gustavo marka otel kapı kilit sistemlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. İsterseniz Gustavo otel oda kasamızda mevcuttur. Bu kasa sayesinde siz dışarda olsanız bile kıymetli eşyalarınız %100 güvende olacaktır. Otel kapı kilit sistemleri fiyatları üç yüz bin kez test edilerek üretilmektedir. Mekanizması ise beş yüz bin kez test edilir. Herhangi bir problem olma durumunda otel kapı kilit sistemleri hakkında destek almak için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Otel kapı kilit sistemleri fiyatları pil ile çalışmaktadır. Yapılan son 100 geçişte pilin bittiğinin uyarısını vererek kullanıcısını uyarmaktadır. Piller yirmi beş bin geçişe izin verir ancak merak etmeyin! Piller bitse bile mekanik anahtar sayesinde siz otel odanıza giriş yapabilirsiniz. Otel kapı kilit sistemleri fiyatları için bizi hemen arayın. Size en uygun fiyat teklifini sunarak otel odalarınızın güvenliğini sağlayacağız. Sadece güvenlik için değil, rahat kullanım içinde tüm otellerde mutlaka kullanılması gereken otel kapı kilit sistemleri fiyatları bir telefon kadar uzağınızda!


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları