perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
22
Mar.
2016

Bekçi Saati Fiyatları.


Bekçi Saati Fiyatları

Bekçi saati fiyatları bilgisayar bağlantısı bulunan güvenlik devriye tur sistemlerdir. Bekçi Saati Fiyatları modeline göre değişiklik gösterir. Perkotek firmamız tarafından satışa sunulan bekçi saatlerimiz Guardx, Guard Tour ve Perguard’dır. Bekçi saatleri bekçilerin devriye gezmesi gereken yerlerde ve kontrol etmesi gereken alanlarda kullanılır. Özellikle gece bekçilerini kontrol etmek gereklidir. Gece bekçilerinin uyumaması gerekir. Gece bekçileri bekçi saati fiyatları ile çok kolay ve basit şekilde takip edebilirsiniz.

Bekçi saatlerinin kontrol noktaları vardır. Bu kontrol noktalarından bekçiler geçiş yaparken kalemleri bu noktaya okuturlar. Bekçi Saatleri aktarım cihazın üzerine konulduğunda hangi bekçinin saat kaçta hangi noktayı okuduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Paslanmaz çelikten imal edilen bekçi saatleri fiyatları, %100 güvenlik kontrolü yapacaktır. Güvenliğin önem arz ettiği alanlarda hiç çekinmeden rahatlıkla kullanılabilir.

Bekçi saati fiyatları hakkında pek çok bilgi öne sürülmüştür. Piyasada plastikten yapılmış, imitasyonlar baş gösterirken iyi bir ürüne sahip olmak kullanıcılar Perkotek’i tercih etmektedirler. Uzman satış danışmanlarımız bekçi saati fiyatları hakkında size en doğru bilgiyi vereceklerdir. Hemen bizi 0850 811 80 00 numaramızdan arayabilirsiniz!


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları