perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
23
Mar.
2016

Otel Kilit Sistemleri.


Otel Kilit Sistemleri

Otel Kilit Sistemleri, otellerde kullanılan kapı kollu kilit sistemlerine verilen isimlerdir. Otel Kilit Sistemleri tatil köyü, beş yıldızlı oteller yahut butik otellerde otel odalarının kapılarında kullanılırlar. Otel Kilit Sistemleri pil ile çalışan sistemlerdir. Bu sistemler orijinal pilleri kullanılarak 25.000 geçiş imkânı sağlar. Pilin bitmesine yakın son 100 geçişte uyarı verirler. Bu uyarı sayesinde pilleri değiştirilebilmektedir. Sorunsuz çalışması ile otel kilit sistemleri, oteldeki müşterilerinizin de rahatlıkla kullanabileceği kadar basit bir çalışma yapısına sahiptir. Otel Kilit Sistemlerinin pilleri bitmiş olsa da mevcut mekanik anahtarları sayesinde kullanıma devam edilebilir. Otel Kilit Sistemleri sayesinde artık gözleriniz geride kalmayacak. Odalarınız güvende olacak!

Otel Kilit Sistemleri kartlar ile çalışmasını sürdüren sistemlerdir. Bu sistemlerde kartlara yetki verilir. Bu şekilde yetkilendirilerek otel odalarına müşterilerin giriş ve çıkış yapmaları sağlanır. Otel kilit sistemlerinde kullanılan kartlara dilediğiniz şekilde baskı yapılabilir. İsterseniz kartların üzerine otellerinizin logo ve ismini bastırabilir veya dilerseniz sadece otel oda numaralarını bastırabilirsiniz. Her karta farklı odalar için yetki verildiğinden kartların farklı odalarda resepsiyon tarafından yetki verilmeden kullanılması imkansızdır. Otel odalarınızdan çıkış yaptığınızda odalarınızda bulunan değerli eşyalarınız için endişelenmeyeceksiniz! Otel Kilit Sistemleri kullanılan otellerde resepsiyona “kart encoder” verilir. Kart encoder yani kart kodlayıcı ile müşterinin hangi tarihler arasında oteli kullanacağı belirlenir. Böylelikle otel müşterileri kalacağı günden fazlasında otel odalarına girişleri engellenecektir. Kısaca tarih bitiminden itibaren kart otel oda kapısını açmayacaktır. Eğer otel kilit sistemlerinde kullanılan kartlarda kayıp ya da çalıntı gibi bir durum söz konusu olursa kart kodlayıcı sayesinde resepsiyon kartı iptal ederek geçiş yetkilendirmesini sonlandırabilir. Ayrıca otel odalarında kullanılan energy saver otel müşterisinin kodlanmış kartını takmasıyla harekete geçerek otel odasında kullanılan su tesisatları, elektrik, alarm sistemi ve havalandırmayı aktif hale getirecektir. Bu sistemler sayesinde israf edilen su, elektrik, enerjiden kaçınılmasını hedeflenmiştir ve bu sistem günümüzde başarı ile sürdürülmektedir.

Otel Kilit Sistemlerinde kullanılan kartlara isterseniz kontör yükleyerek otel müşterisinin otel içerisinde yaptığı alışverişte kullanmasını sağlayarak müşterilerinize büyük bir kolaylık sağlayabilirsiniz. Perkotek firmamız otel kilit sistemlerine pek çok çözüm getirmekle birlikte bu çözümler hakkında en detaylı bilgileri sizinle paylaşmaktan onur duyuyor. Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız otel kilit sistemlerimiz Gustavo markadır. Gustavo marka otel kilit sistemlerimize ulaşmak için profesyonel satış danışmanlarımız size her daim yardımcı olacaklardır. Ayrıca otel kilit sistemleri fiyatları hakkında en doğru bilgiyi de uzman satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun otel kilit sistemleri için bizimle iletişime geçin. Güvenliğinizi de sağlayacak olan otel kilit sistemleri ile çok konuşulacaksınız! 0850 811 80 00 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz…


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları