perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
23
Mar.
2016

Access Kontrol Sistemi.


Access Kontrol Sistemi

Access Kontrol Sistemi iş yerlerinde, fabrikalarda, ofislerde vb. alanlarda giriş ve çıkışların kontrol altına alınması için kullanılan sistemlerdir. Access Kontrol Sistemi için firmamız tarafından pek çok çözüm üretilmiştir. Access Kontrol Sistemi yapılan giriş ve çıkışları bilgisayara kaydeder ve yetkilinin giriş ve çıkışları daha kolay bir şekilde takip etmesini sağlar. Access Kontrol Sistemi tasarımında en son teknoloji kullanılmıştır. Kullanılan son teknoloji ile Access kontrol sistemi özgün ve mükemmel bir tasarımı da bünyesinde barındırır.

Access Kontrol Sistemi ile kartlı geçiş yapabilirsiniz. Yapılan bu geçiş esnasında kullanılan kartlar Proximity, Mifare ya da master kart olabilir. Kullanılan bu kartların üzerine dilerseniz isim, soyisim, ad, soyad, şirket bilgileri basılabilir. Dilerseniz kartlara sadece numarada verilebilir. Kartlar öncelikle Access kontrol sistemine tanıtılır. Bu tanıtma esnasında er bir kullanıcı için farklı bir ID verilir. Bu ID ile hangi kullanıcının hangi alana giriş ve çıkış yapacağı belirlenebilir.

Access Kontrol Sistemi geçiş yetkilendirmesi için kullanılan bir sistem olmakla beraber, Access Kontrol Sistemi kullanımı oldukça kolaydır. Her yönüyle yönetilir bir yapıya sahip olan Access Kontrol Sistemi, yetki seviyeleri yapılandırılabilir. Access Kontrol Sistemi ilave yazılımlar ile birlikte kullanılabilir. Bu yazılımlar sayesinde pek çok alanda raporlama verilir. Verilen raporlamalar sayesinde takip işlemi de oldukça basit olacaktır. Access Kontrol Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Access Kontrol Sistemi fiyatı için arayınız. Sizin için en uygun çözümü ve en uygun fiyatı uzman ve profesyonel satış danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları