perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
28
May.
2015

Otomasyon Sistemleri.


Otomasyon Sistemleri

Otomasyon sistemleri sayesinde artık hemen hemen her alanda işlerimiz , görevlerimiz kolaylamıştır. Otomasyon sistemleri ev , bina , iş yerleri gibi birçok alanlara girmiş ve gelişen teknoloji ile birlikte hızlı yayılmaya devam etmiştir. Otomasyon sistemleri derken aklımıza birçok sistemler gelmektedir. Bunların en önemli olanı ve en ön planda olanı bina otomasyon sistemleridir. Yangın alarm, elektrik , ısıtma , soğutma gibi tüm işlemlerin elektronik bir sistem olarak tek noktadan ve dokunmatik bir ekran aralıcığıyla yapılmaktadır. Bunun dışarısında personel takip otomasyon sistemleride birçok işletmelerde kullanılmaktadır. Bu otomasyon sistemleri ise personel maaş hesaplama otomasyonu, access kontrol otomasyonu, yemekhane otomasyonu gibi değişmektedir.

Bu otomasyonlar ise yine donanım ve yazılımdan oluşmaktadır. Merkezi bir yazılım sayesinde kontroller yapılmaktadır. Personel geçeceği alanlara turnike , bariyer veya kapıya takılacak bir kilit sayesinde çalışmaktadır. Tüm otomasyon yazılımlarında raporlamalar modern ve kullanımı kolay arayüze sahiptir. Bu otomasyon sistemleri geliştirilebilmekle birlikte özel olarakta yapılmaktadır.

Otomasyon sistemleri hakkında detaylı bilgi ve sorularınız için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları