perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
26
May.
2015

Zil Rölesi.


Zil Rölesi

Strike zil rölesi sayesinde mola saatlerinizde otomatik olarak zil çaldırabilirsiniz. Sınırsız saat tanımlası olan bu donanım usb kablo ile bilgisayara bağlanarak ayarların yapılması mümkündür. Microsoft Xp ve sonrası tüm işletim sistemleri ile uyumlu çalışmaktadır.  Dilerseniz kampana bağlantısı ile dilerseniz 12V. Yada kuru kontak ile çalışan tüm zillere bağlayabilirsiniz. Zil rölesinin mantığı basit ve kullanımı kolaydır. Perkotek zil rölesi yazılımı ile saatlerinizi tanımlamanız mümkündür.

Zil rölesine günler için ayrı ayrı tanımlamalar yapabilirsiniz. Aynı zamanda yapılan tanımlamaları bir başka güne kopyalayabilirsiniz. Bazı cihazlar dışardan kampana yada zil rölesini içerisinde yazılım olmadığı için çaldıramamaktadır. Bu gibi durumlarda strike zil rölesi devreye girmektedir.

Sizde işletmeniz belirli saatlerde yüksek yada kısık ses tonlu zil çaldırmak istiyorsanız strike zil rölesi tam size göre detaylı bilgi için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları