perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
09
Oca.
2015

Otopark Bariyer Sistemi.


Otopark Bariyer Sistemi

Otopark bariyeri sistemi ile otoparklarını kontrol altına almanız mümkündür. Otopark bariyeri otopark girişlerinde kısıtlama için kullanılır. Otopark bariyer online ve offline olarak çalışabilmektedir. Araç takibi yapmak ve kısıtlama yapabilmek için online , kumanda yada hgs ile offline olarakta çalışabilmektedir.

 

Otopark bariyeri nasıl çalışır ?

 

Otopark bariyeri girişe montajlanır. Antenler araçları algılayacak şekilde montajlanır. Panel ile network bağlantısı sağlanarak tetik uçları otopark bariyerine takılır. Program ile online haberleşen bu sistemde gruplar oluşturulur. Panel tanımlanır ve tüm tag yada hgs etiketleri programa tanımlanır. Tanımlanan bu kartlar antenin algıladığı alana yaklaştıklarında otomatik olarak bariyer kalklar. Fotosel olduğundan araç kol altındayken kapanmaz. Bariyerden güvenlik kulübesine buton uçları çekilir ve buton bağlantısı sağlanır. Misafirler geldiğinde buton ile bariyer açtırılır.

 

Otopark bariyeri sistemi  kumanda tanıtılarakta kullanılabilinir. Dilerseniz offline olarakta kumanda tanıtarak kullanabilirsiniz.

Günümüzde artık inşaat sektörü ilerlediğinde otopark her site , avm gibi her alanda gerek duyulmaktadır. Sizde otoparklarınızı kontrol altına almak için bize ;

satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00’ dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları