perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
11
Oca.
2015

Minibüs Takip Sistemi.


Minibüs Takip Sistemi

Minibüs takip sistemi ile artık minibüsçülerin yaşamış oldukları sıra sorunu çözülmektedir. Bu sıra sorunu yolcularada sıkıntı yaratırken perkotek minibüs takip sistemi sayesinde yolcularında içleri artı rahat. Minibüs takip sistemi minibüslere konulan devriye minibüs takip kalemi ve kartları ile kahya ve duraklarda bulunan durak noktası ile koordineli çalışmaktadır. Bu çalışma şu şekilde olur ;

Minibüsçüler önce ilk bölge çıkış bölgesine önce minibüsü belirten karta okutular. Bu kart üzerinde minibüs plaka ve kodları bulunur. Daha sonra ilk çıktığı bölgedeki durak noktasına okutur. Sonrası bitiş son durak noktasına okutur. Çıkış yaparken tekrar çıkış noktasına okutur. Bu şekilde çıkış ile giriş , giriş ile çıkış arasındaki süresi otomatik olarak program tarafından hesaplanır. Minibüsçülerin rakip olması ve yolcu kapma yarışlarıda bu minibüs takip sistemleri ile sonlanmıştır.

Birçok minibüs hatları bu sistemi kullanmaktadır. Kesin ve doğru sonuç olan bu sistemler ile minibüsçülerinde artık içleri rahat. Minibüs takip sistemi ile ilgili olarak haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sizde hattınızda haksızlığın kalkması ve minibüs hatlarındaki bu kavgayı sonlandırmak için minibüs takip sistemi satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyatlar için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00  ' dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları