perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
11
Kas.
2014

Otopark Bariyeri.


Otopark Bariyeri

Otopark bariyeri sayesinde otoparklarınız artık işgal edilmeyecek. Otopark bariyerleri ile giriş çıkışlar kısıtlanıp yetkilendirmesi sağlanabilir. Türkiye’de hergün inşaatlar yükseliyor. Yeni yürürlükler ile otoparklar yeni inşaatlarda zorunlu hale gelmiştir. Bu yüzden otopark bariyerlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Otopark bariyerleri iki farklı şekilde kullanılabilir;

Online otopark bariyeri,

Offline otopark bariyeri

Online otopark bariyeri ; Panel, anten, program,bariyer setlerinden oluşmaktadır. Panel bilgileri hafızasına yükler bağlantı olmasa bile geçişler sağlanır. Antenler ile girişler ve çıkışlara konularak etiketler algılanır. Bariyer ile geçiş izinleri doğrultusunda bariyer açılır ve geçiş sağlanır. Program ile takibini sağlayabilir. Otopark sayısı belirtelerek o sayı dolduğunda otopark geçişi durur. Manuel tetikleme ile kartı veya etiketi unutulanlar geçişi sağlanabilir. Antipassback sayesinde giriş yapmadan çıkış , çıkış yapmadan giriş yapılamaz. Bir hane için birden fazla araç tanımlaması yapılabilir. Dilenirse içerde olma adedi bildirilerek sadece 1 araç içeri geçiş ve içerde durma için yetkilendirme sağlanabilir.

Offline otopark bariyeri ; Sadece bariyer ve kumanda ile çalışan sistemdir. Kumandası bariyere tanıtılanlar geçişini sağlayabilir. Offline otopark bariyerleri daha çok tercih edilmektedir.

 

Otopark bariyeri fiyatı için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘dan bize ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile otopark bariyeri teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları