perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
12
Kas.
2014

Ürün Koruma Sistemleri.


Ürün Koruma Sistemleri

Ürün koruma sistemleri sayesinde hırsızlık seviyesi en alt seviyelere indirilmiştir. Ürün koruma tüm mağazalar tarafından artık tercih edilmektedir. Sadece giyim değil aksesuar ve kitap satılan mağazalarda bunlara dahildir. Ürün koruma sistemleri sayesinde hem hırsızlık eğiliminde bulunan kişiler azalmış olup hemde hırsızlık tamamen ortadan kalkacak hale gelmiştir.

Sizde mağazanızdaki ürünlerin çalınmasını istemiyorsanız ürün koruma sistemleri tercih etmelisiniz. Ürünleri toptan şekilde tedarik edip sonra bir grup ürünlerin çalınmasını kimse istemez yani belirli maliyetlere size gelen ürünleriniz ortadan kaybolması güzel bir durum değildir işte bu gibi durumlarda mağaza ürün koruma sistemleri devreye girmektedir.

Peki nasıl çalışır bu mağaza ürün koruma sistemleri ? Teknik personellerimiz mağaza çıkışlarınıza iki adet karşılıklı olmak üzere ürün koruma antenleri yerleştirmektedir. Bu ürün koruma antenleri arasında tag yada etiketlerin geçmesi durumunda belirli ses tonunda sizin tanımlayabileceğiniz ses tonlarında uyarı vermektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey ürünlerinizin üzerine tag eğer tag büyük gelmesi durumunda etiket takmaktır. Bu tag yada etiketler sökülmeden dışarı çıkarılması istenildiğinde antenler otomatik olarak uyarı ve görsel ledleri sayesinde bilgilendirme yapacaktır. Ürünleriniz üzerindeki tagları ve etiketleri sökmek için manyetik sökücü kullanılmaktadır. Ürünlerinizi alan müşterilerinizin kasaya geldiklerinde sökücüler ile üzerinden manyetik tag ve etiketler sökülür. Normal bir şekilde bu tag ve etiketlerin sökülmesi imkansızdır.

Sizde mağazanızdaki ürünlerin çalınmasını istemiyorsanız mağaza ürün koruma sistemi almak için bize satis@perkotek.com ‘ dan yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşabilirsiniz. Firmamız en uygun fiyat garantisi ile size en uygun fiyat teklifini sunacaktır.


Geri Dön