perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
12
Tem.
2015

Parmak İzi Okuma Sistemleri.


Parmak İzi Okuma Sistemleri

Parmak izi okuma sistemleri sayesinde artık tüm yetkisiz girişleri engellemek istediğiniz alanları koruyabilirsiniz. Çok önemli alanları , odaları vb. Anahtar ile kilitleyerek güven altına alınırken ve anahtarın çalınma gibi bir riski söz konusuyken parmak izi okuma sistemleri sayesinde anahtara ihtiyaç duyulmadan yetkili kişilerin parmak izleri cihaza tanımlanarak kapı açma işlemi gerçekleştirilebilinir. Birçok alanlarda bu tarz sistem kurulumları yapılmıştır. Otel, casino, emniyet, kurum odaları, yetkili odaları, bilgi işlem odaları gibi birçok alanlarda parmak izi ile kapı açma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda istediğiniz zaman giriş çıkış yapan kişilerin loglarını cihazdan usb yada bilgi aktar programlarımız ile çekme ve raporlamanız söz konusu olabilir.

Parmak izi okuma sistemleri ülkemizde daha çok personel takip sistemlerinde kullanılmaktadır. Pdks programı ile entegreli çalışarak günlük giriş çıkış yapan kişilerin çalışma saatlerini, fazla mesai, avans, prim, eksik çalışma, yol parası gibi tüm bodro alanları raporlayabilirsiniz. Esnek çalışma parametresi sayesinde günlük toplam çalışmayı doldurması durumunda fazla mesai atanabilmektedir. Yani giriş ve çıkış saati belli olmayan personeller için. Pdks programı tam kapsamlı ve call center çağrı ekibimiz sayesinde taleplerinizi karşılayabilmektedir.

 

Sizde parmak izi okuma sistemleri hakkında detaylı bilgi, fiyat için bize satis@perkotek.com 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön