perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
06
Eyl.
2015

Parmak İzi Okuyucu Fiyatları.


Parmak İzi Okuyucu Fiyatları

Parmak izi okuyucu fiyatları düşmesi üzerine tüm işletmeler biyometrik sistemler olarak parmak izi okuyucu tercih etmektedir. Tercih sebebinin en önemli nedenlerinden birisi birbiri yerine parmak izi okutma yapılmaması, kartlı sistemlerde kişiler işe gelmemesi durumunda bile birbiri yerine kartlarını okutarak mesai girişi yapmaktadırlar. Bu yüzden biyometrik sistemlerin tercih edilme sebepleri daha ön plana çıkmaktadır. Biyometrik sistemler parmak izi okuma, yüz tanıma, iris tanıma, retina tanıma, damar okuyucu, el okuyucu gibi sistemlerden oluşmaktadır.

Şuanda parmak izi , yüz tanıma, kart ve şifre aynı id üzerinde kullanabilecek şekilde cihazlar geliştirilmiştir. Fakat genelde pek fazla yüz tanıma ve parmak izi okuma dışarısında diğerleri tercih edilmemektedir.

 

Parmak izi okuyucu fiyatları üzerinde yapılan kampanyalardan dolayı pdks programı ve parmak izi okuyucu sistemleri çok talep görmektedir. Pdks programı ile personellerinizin giriş çıkış satlerine göre hesaplamasını yapmanız mümkün ve dilediğiniz raporları almanız mümkündür.


Geri Dön