perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
05
Haz.
2015

Parmak İzi Terminal.


Parmak İzi Terminal

Parmak izi terminaller sayesinde personellerinizin maaşlarını ve yetki doğrultusunda geçiş kayıtlarını kontrol edebilirsiniz. Yani parmak izi terminalden geçmeye hakkı varsa geçiş sağlanır. Maaş hesaplama sistemine pdks , geçiş kayıtlarını kontrol eden sisteme access kontrol denir. Personellerinizin toplam maaşlarını girişlerini , çıkışlarını , erken gelme , geç gelme , mesai gibi bodro takibini parmak izi terminal ve pdks programı ile sağlayabilirsiniz. Agi , prim , avans , izin takiplerinide bu pdks üzerinden sağlayabilirsiniz. Pdks puantaj programlarına gayri resmi yazılım adı verilmektedir. Parmak izi terminaller tüm cihazlarımız ile entegreli çalışmakta olup dilediğiniz zaman istediğiniz sisteme entegre edebilirsiniz. SDK sayesinde kendi yazılımlarınızı oluşturup kullanmanız mümkündür. Bu tip cihazların size sağladı kaynaklar sınırlıdır.

Access kontrol programında ise örnekleme vericek olursak idari bir kapıya konularak sadece belirli kişilerin o kapıyı açması sağlanır. Diğer kişiler geçiş sağlayamayacağından kapı açılmayacaktır. Tüm yazılımlarımız client mantığı ile çalışmaktadır. Dilediğiniz zaman parmak izi terminale tüm personelinizin 10 parmağınıda kayıt edebilirsiniz. ID veya PSSWRD şeklinde kartlı yada şifreli tanımlamalarda cihaz destekliyorsa yapılabilmektedir. Parmak izi terminallerin tercih edilmesindeki sebeplerden en önemlisi birbiri yerine kart yada şifre okutma işleminin sağlanmamasıdır.

Sizde personellerinizin takibini parmak izi terminal ile gerçekleştirmek için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön