perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
30
Mar.
2016

Parmak İzli Personel Takip Sistemi.


Parmak İzli Personel Takip Sistemi

Parmak İzli Personel Takip Sistemi, işletmelerde yetkililerin personelleri daha rahat bir şekilde takip etmesini sağlayan sistemlerdir. Parmak İzli Personel Takip Sistemi kullanımı günümüzde yaygınlaşmaktadır. Parmak izi sistemleri, parmak izi tanıtılarak kullanılan sistemlerdir. Parmak İzli Personel Takip Sistemi, firmamıza ait yazılımlarla entegreli olarak çalışabilmektedir. Özellikle personel devam kontrol sistemi yani Pdks ile birlikte kullanılırlar. Parmak izli personel takip sistemi pdks ile birlikte kullanıldığında yetkililer sistem yardımıyla personellerin giriş ve çıkış saatlerini öğreerek hak edişlerini daha kolay br şekilde hesaplamaktadır. Ayrıca parmak izli personel takip sistemi ile kullanılan personel devam kontrol sistemleri ssayesinde izin günü, avans, bordro gibi hesaplamalar rapor alınır ve manuel yapmak yerine bilgisayar ile yapıldığı için hata yapma payı yoktur. Bu açıdan oldukça tercih edilme sebebi olan bu sistemler, uygun fiyatlar ile siz değerli alıcılarını bekliyor.

Parmak izli personel takip sistemlerinin Magıc Pass markası firmamız tarafından satışa sunnulmuştur. Perkotek Magıc Pass Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Parmak izli personel takip sistemlerinin kapasiteleri cihazın modeline gööre değişiklik göstermektedir. Her işletmeye uygun kapasiteli cihazlarımız hakkında en doğru bilgiyi size uzman satış danışmanlarımız verecektir. Parmak izli personel takip sistemi, personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alandaki duvara ya da giriş çıkış yapılan alandaki turnike sistemi üzerine konulabilir. Turnike sistemleri ile kullanılan parmak izli personel taki sistemi ile geçiş yetkilendirmesi ya da geçiş kısıtlamaları yapılabilmektedir. Turnike sistemleri ikullanılan parmak izli personel takip sistemi, personel takibi başta olmak üzere üye takip sistemi, yemekhane takip sistemi ile birlikte de kullanılabilmektedir.

Parmak izli personel takip sisteminin en büyük avantajı parmak izli sistemlerde parmak izinin başkası yerine tanıtılamamasıdır. Parmak izleri kişiye özeldir. Böylelikle bu alanlarda güvenlikte sağlanmış olacaktır. Yabancı kimselerin giriş ve çıkışı engellenecektir. Parmak izli personel takip sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz profesyonel satış danışmanlarımmız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca parmak izli personel takip sistemi fiatları hakkında tüm merak ettikleriniz için de bizi  arayabilirsiniz. Perkotek size güvenliğin ve rahatlığın an ahtarını sunuyor. Biz biliyor ve inanıyoruz; bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız! Hemen 0850 811 80 00 numarasını arayın ve satış danışmanlarımızdan en uygun teklifi alın!


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları