perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
30
Mar.
2016

Turnike Sistemleri Fiyat Listesi.


Turnike Sistemleri Fiyat Listesi

Turnike sistemleri; plaza, bina girişleri, plazalar, spor salonları, üye takip sistemleri, tuvaletler, cezaevleri, fuarlar, metro ve metrobüs girişleri gibi alanlarda kullanılan sistemlerdir. Turnike sistemleri kullanılacağı alana göre değişiklik göstermektedir. Turnike sistemleri bel yani tripod turnike, hızlı geçiş turnikesi, boy turnikesi ve engelli geçiş yani vip turnike olarak 4 çeşide ayrılmıştır. Turnike sisteminin bu 4 çeşidinde de kullanım alanına göre farklılıklar gözlenmektedir. Turnike sistemleri hakkında en merak edilen konulardan birisi şüphesiz ki turnike siistemlerinin fiyatlarıdır. Turnike sistemleri fiyat listesi turnikenin modeline göre değişebilmektedir. Turnike sistemleri fiyat listesine ulaşmak için Perkotek profresyonel satış uzmanlarımız ile temasa geçmelisiniz.

Tuırnike sistemleri, personel devam kontrol sistemleri ile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Parmak izli sistemler, yüz tanıma sistemleri, kart okuma sistemleri ile entegreli olarak çalışabilmektedirler. Turnike sistemleri üzerine yerleştirilen personel devam kontrol sistemleri, kontrollü geçişe olanak sağlamaktadır. Turnike sistemlerimiz yüzde yüz yerli üretim olmakla birlikte 16 farklı ülkeye de satışı yapılmaktadır. Turnike sistemlerimizin satışı Türkiye’nin 81 iline de yapılmıştır. Özellikle servis sonrası hizmeti ile gözde olan Perkotek, Türkiye’nin her ilinde servis noktasına sahiptir.

Turnike Sstemleri Fiyat Listesi hakkında merak ettiklerinizin yanı sıra bilgi almak için de bizi arayabilirsiniz. Perkotek elli bini aşkın memnun müşteri referansına sahip olarak, sizi temin ediyor ki; turnike çözümleri konusunda bir numarayız! Turnike sistemleri her alanda kullanılabilir olarak üretilir. Dış mekanlarda veya iç mekanlarda sorunsuz çalışabilmektedir. Dış mekanlar için paslanmaz çelikten, iç mekanlar için sac üzeri elektrostatik boyalı olarak üretilmektedir. Siz de vakit kaybetmeden turnike sistemlerine sahip olmak ve güvenliğin tadını çıkarmak için bizimle iletişime geçiniz!


Geri Dön