perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
17
Eki.
2014

Parmak Okuyucu.


Parmak Okuyucu

Parmak okuyucu sayesinde personellerinizin takibi her alanda sağlayabilirsiniz. Her alandan kastımız nedir ? Bariyerli otopark girişlerinde , yetkili oda girişlerinde,avm girişlerinde,personel takip girişlerinde hemen hemen tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Parmak okuyucu dpi özelliği sayesinde parmağınızı tam olarak algılar ve okur. Bazı personellerin parmak izlerinin yok olması sebepli yüz tanıma cihazları vardır. Parmak okuyucu cihazlarda ise okumama durumu için şifre veya kart okutma özelliği vardır. Fakat şöyle bir durum varki; Parmak okuyucu sistemlerinde bir personelin 10 parmağınıda tanıtabilirsiniz. Yani okumama gibi bir durumda diğer parmaklarını okutarak geçiş sağlattırabilirsiniz. Bir personelin 10 parmağınıda okumama gibi bir durum söz konusu olmadığından parmak okuyucu uygun maliyetli ve tercih sebeplidir.

Parmak okuyucu tetik vermesi sayesinde istediğiniz tüm herşeyi tetikleyebilirsiniz. Yani parmak izi olmayan personel parmak okuyucunun bağlı olduğu yerden geçemeyecektir. Cihazın zil çaldırma özelliğinin olması molaları size hatırlatmada yardımcı olacaktır. Parmak okuyucu cihazları türkçe ses ve menü olduğundan kullanımı kolaydır. Kişi tanımlı değil ise lütfen tekrar deneyiniz, tanımlı ise teşekkürler gibi uyarı vermektedir. Parmak okuyucu cihazları parmak okutma alanları cam reader olduğundan yani cam tabakadan olduğundan temizlenmesi kolaydır. Cihaz dış ortama dayanıklıdır fakat su almayacak şekildedir. Dış ortamda pleksi ile kutu yapılıp parmak izi okutmaları sağlanabilir. Sdk sayesinde istediğiniz yazılıma entegre etmeniz mümkündür.

Network ile çalışması olduğundan dilerseniz dışardaki bir yerden cihaza ulaşabilir ve bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Parmak okuyucu sayesinde takipleriniz artık çok daha rahat olacaktır. Parmak okuyucu için firmamızda personel takip yazılımı,üye takip yazılımı,access kontrol yazılımı,tuvalet takip yazılımı,yemekhane takip yazılı vardır. Tüm yazılımlarımız ile entegreli çalışan bu cihaz sayesinde personelleriniz her dakikasını kontrol etmeniz mümkündür. Yazılımlar için detaylı bilgiye firmamızdan ulaşabilirsiniz. Teknik olarak yaşanabilecek sorunları Call Center çağrı ekibimizden alacağınız destekle çözüme ulaştırabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları