perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
PARMAK OKUYUCU

Parmak okuyucu sistemler, her geçen gün geniş kitleler tarafından daha cazip görülen ve kullanım alanları yaratan ürünler klasmanında ilk sıraya yerleşmiştir. Bu kapsamda da sizlere Perkotek ailesi olarak en kaliteli ürünleri sunmaktan geri kalmıyor, alanında uzun ömürlü ve birinci sınıf malzemelerden oluşan ürünlere sahip olma olanaklarına ulaşıyorsunuz.

Bilindiği üzere sizlere kaliteli ürünler sunma aşamasında üstün hizmetler sunan firmamız, alternatif seçenekleri de kapsayan bir durumu sizlerle buluşturuyor ve bu sayede tüm ürünlere de tek bir kategori üzerinden ulaşabileceğiniz ortamlar yaratıyor. Parmak okuyucu sistemler, en makul olarak tercih edildiği alan klasmanında da kendisini personel takip programı ile ön plana çıkarmaktadır. Bu anlamda birden fazla personeli çalıştıran bir holding iseniz parmak okuyucu sistem türü sizlere her daim işe giriş ve çıkış saatlerini not alan, maaş hesaplamalarını yapan bir sistem bütünüyle hizmet etmekten keyif duyacaktır. Zira personel takip programıyla beraber kesin bir hizmet türünü sizlerle buluşturan parmak izi okuyucu sistemleri her geçen gün alanında daha kullanışlı kapasiteler oluşturmakta ve bu nedenden dolayı da kitlelerin bir numaralı tercihi haline gelmektedir. 200 ila 50.000 arasında kişiyi sisteme aynı anda dahil edebileceğiniz gibi, her bir kişinin parmağına ayrı ID oluşturulacak ve bu anlamda da hizmet almaktan büyük keyif duyacaksınız. Her anlamda %100’e kadar güvenlik önlemlerini sunan bu ürün tipi, her keseye uygun fiyatlandırma seçenekleri ile beraber ürünlere ulaşabileceğiniz ortamlar yaratmaktan da geri kalmamaktadır.

PARMAK OKUYUCU KULLANIM ALANLARI

Parmak okuyucu, günümüzde genellikle personelleri takip etmek amacıyla çok sık olarak farklı birçok alanda tercih edilmetkedir. Tabii ki parmak okuyucu sadece personel takibi için değil, aynı zamanda üye takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi, minibüs takibi ve geçiş kontrol takibi yapabilmek için de kullanılmaktadır. Geçiş için kullanım amacının artış göstermesi ile birlikte parmak okuyucular da daha çok tercih edilir bir hal almıştır. Günümüzde genellikle işletmelerde personel takibi yapmak amacıyla kullanılıyor olsalar da; okullar, fabrikalar, dershaneler, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar, hava alanları, alışveriş merkezleri, hastaneler ve asansörler gibi pek çok alanda güvenle kullanılmaktadır. Parmak okuyucu cihazlar ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere tetik verilebilmesi ve tüm takip yazılımları ile uyumlu olarak kullanılabilmesi sayesinde de hem her ihtiyaca uygun bir çözüm sunulabilmekte hem de her geçen gün çok daha farklı alanlarda kullanılabilmesi sağlanmaktadır. 

Parmak okuyucu cihazların eşsiz parmak izini kullanması, takip yapılacak olan alanda güvenliği sağlerken aynı zamanda geçiş kısıtlamaları yapılabilmesini ve geçiş yetkilerinin belirlenmesini de sağlamaktadır. Bu sayede de kullanım amaçları artış gösterirken paralel olarak parmak okuyucu kullanım alanları da artış göstermektedir. Bir cihaza geçiş izni verilen bir kişinin on parmağının kayıt edilebilmesi sayesinde geçiş yapacak kişinin parmağında herhangi bir deformasyon olması gibi bir durumda, kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra parmak okuyucu cihazlarda ekstra olarak kart ve şifre ile geçiş imkanı da bulunması ile birlikte, özellikle el ile işçilik yapılan alanlarda da parmak izi deformasyonları önemsenmeden takip işlemleri gerçekleştirilebilecektir. 

PARMAK OKUYUCU FİYATLARI

Parmak okuyucu, ofiste veya herhangi bir bölgede var olan gizli odalarınızı daha güvenli kılmak açısından çok sık olarak tercih edilmektedir. Perkotek A.Ş. olarak bu sisteme dahil ettiğiniz parmakları okuyacak olan sistem türü, sizlerin kaydetmediği herhangi birisini de hiçbir şekilde giriş izinlerini vermemektedir. Bu sayede ise ürünlerin çok daha makul ve kullanışlı ortamlar da yer alması durumu söz konusu olmaktadır. Günümüz teknolojisine uygun olan ürün seçeneklerini sizlerle buluşturmak adına her daim sunumlar yapmayı da ihmal etmemekteyiz. Bu anlamda siz de öncü ve kaliteli bir ürüne ulaşmak ve layığı ile hizmet almak isterseniz tercihinizi Perkotek’ten yana kullanabilirsiniz.

Parmak okuyucu sistemler konusunda dünyaca ünlü markalara Türkiye distribütörlüğü yapan firmamız, her konu da sizlere satış sonrası destek vermekten de geri kalmamaktadır. O halde hemen siz de bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin ve her daim kaliteli ürünlere ulaşabilmenin keyfini sürün. Alanında başarılı bir editör kadrosuna sahip olmanın yanı sıra, tüm ürünlerin kurulum aşamalarını da tarafımızca gerçekleştirmeyi ihmal etmiyoruz. Direkt olarak kapıya, turnikeye veya duvara monte etme seçenekleri kapsamında siz de bu ürünlerden faydalanabileceğiniz gibi, en geniş aralıklarla da ürünü deneyimleme ve tartma olanaklarına ulaşacaksınız. Geç kalmadan hemen siz de web sitemize giriş yapmayı ihmal etmeyin ve tüm parmak okuyucu sistemler ile alakalı bilgiler edinebilmenin keyfini sürün. Çok cüzi rakamlara bile bu sistem türünden faydalanma olasılıkları söz konusu olacak ve her daim kaliteli ürünlere, en uygun parmak okuyucu fiyatlarından ulaşabilmenin de konforunu yakalayacaksınız. Bu anlamda üstün hizmet seçeneklerini müşteri kitlesi ile buluşturan Perkotek A.Ş., çözüm odaklı bir mantık yapısıyla beraber sizleri ileriye taşımayı ihmal etmiyor ve her daim kaliteli hizmetleri sunuyor. Parmak okuyucu sistemler, dilediğiniz zaman personellerin giriş ve çıkış saatlerini sunmanın yanı sıra, aynı zamanda da maaş hesaplaması gibi durumlar ile alakalı bilgiler edinebileceğiniz platformlara dahil olma olanaklarını sunuyor!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler