perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
29
Oca.
2015

Personel Devam Sistemi.


Personel Devam Sistemi

Personel devam sistemi birçok yazılım ve donanım ile desteklenmektedir. Personel devam sistemi içerisine birçok gruplar girmektedir. Personel access devam sistemi , personel bodro devam sistemi, personel yemekhane devam sistemi, personel tuvalet devam sistemi gibi birçok dala ayrılmaktadır. Bunlar içerisinde bekçi personeli devam sistemide girmektedir. Bekçi devam kontrol sistemi dışarısında diğer tüm sistemlerin alt yapısı ve mantığı hemen hemen birbirine yakındır.

Öncelikli olarak cihaz montajları sağlanır. Engel isteniyorsa kapıya yada turnike üzerine sağlanabilir. Personelin maaşını hesaplatmak için perkotek personel devam takip programı yani pdks programı kurulur. Eğer kısıtlama bölgeler arası yapılması isteniyorsa access programı kurulur.

Personel devam sistemi en çok kullanılmasındaki amaç pdks programıdır. Bu program sayesinde personellerinizin erken gelmelerini , geç kalmalarını , devamsızlıklarını, izinlerini, avans, prim gibi birçok gayri resmi takibi sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda reel bu total süreleri bodro programına aktarılmaktadır.

Cihazlar seçenekleri ve özelliklerine göre değişmektedir. Bu değişim bağlantı şekli, kayıt kapasitesi ve görünüm ile okuma şekline göre değişmektedir.

Sizde personellerinizin kontrolünü sağlamak için personel devam sistemi için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ' dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları