perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
01
Şub.
2015

Otel Takip Sistemleri.


Otel Takip Sistemleri

Otel takip sistemleri ile artık otelleriniz kontrol altında. Otel takip sistemleri kodlama şekliine göre değişmektedir. Bazı otel kilitleri kapı başından cihaz ile kodlanırken bazı sistemler kart ile kodlanmaktadır. Otel takip sistemimiz temic kart alt yapısına sahiptir. Kartları istediğiniz kadar kodlamanız mümkündür. İstediğiniz kadar kartlar kodlanabilmektedir.

Otel takip sistemleri bir program aracılığı ile kodlanmaktadır. Kodlama cihazı usb cihaz olmakla birlikte windowsun tüm sürümlerini desteklemektedir. Öncelikli olarak montajlama kılavuzu ile kapı kilitleri ve cihazı montajlanır. Daha sonra program kurulur usb okuyucu driver yüklenir. Yükleme sonrası programa giriş yapılır. Programa bölge, alan tanımlaması yapılır. Yapılan tanımlamalar sonrası katlar ve odalar tanımlanır. Dilerseniz odaları tiplerine göre ayırabilirsiniz. Oda tanımlaması programa yapıldıktan sonra kapılar tek tek öğretilir. Öğretme işlemi sonrası herhangi bir kapıya check-in yapıldığında kapı otomatik olarak açılır. Yani 3 saniye kadar tetik süresi vardır. Kol dili aktif hale getirir. Saniye dolduktan sonra kol boşa düşer. Tanımalama yapılırken tarih saat , oda tanımlama ve master kart okutulur.

Otel takip sistemleri programı ile gm kart yani master kart yapılarak tüm kapıları açtırabilirsiniz. Programdaki yetki kısıtlaması sayesinde normal kullanıcıları sadece checkin sağlatabilirsiniz. Yani master kartı oluşturamaz. Otomatik yedeklemesi sayesinde yedek alıp istediğiniz yere yedekten geri yükleme yapabilirsiniz.

Sizde otel takip sistemleri satın almak yada bilgi almak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları