perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
29
Mar.
2016

Personel Giriş Çıkış Kontrol Sistemleri.


Personel Giriş Çıkış Kontrol Sistemleri

Personel Giriş Çıkış Kontrol Sistemleri, geç kalan ya da erken çıkan personelleri tespit ederek bu personellerin maaş hak edişlerini daha doğru bir biçimde hesaplamak için kullanılan sistemlerdir. Personel giriş çıkış sistemleri günümüzde pek çok işletme tarafından kullanılmaya başlanmış olup giderek yaygınlaşmaktadır. Bu sistemler sayesinde giriş ve çıkışlar daha güvenli e kontrollü bir hal almıştır. Personel giriş çıkış kontrol sistemleri olarak yüz tanıma cihazları, parmak izi terminalleri, kart okuyucu sistemler kullanılmaktadır. Bu sistemler, personel devam kontrol sistemleri yani; PDKS ile birlikte kullanılmaktadır. PDKS ile kullanıldıklarında personellerin mesai hesaplamaları, izin günleri, maaş hesaplamaları gibi işlemler daha rahat bir şekilde yapılabilmektedir.

Personel Giriş Çıkış Kontrol Sistemleri, personellerin giriş ve çıkış yapacağı alanlara monte edilir. Düz bir duvara montajı yapılabilir. Personel giriş çıkış kontrol sistemleri, turnike sistemleri ile birlikte de kullanılabilmektedir. Turnikeler ile birlikte kullanılan personel giriş çıkış kontrol sistemleri, geçiş kısıtlaması veya geçiş yetkilendirmesi yapılabilmektedir. Bu sayede güvenliğin artması sağlanır. Personel giriş çıkış kontrol sistemleri fiyatları kullanılan cihaza göre değişiklik göstermektedir. Yüz tanıma, parmak izi ve kart okuyucu sistemlerin fiyatları birbirinden farklıdır. Personel giriş çıkış kontrol sistemleri fiyatı için profesyonel satış danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve teknik servisimiz tarafından sağlanan satış sonrası hizmetler ile mükemmel bir kullanıma sahip olabilirsiniz.

Personel giriş çıkış kontrol sistemleri firmamıza ait yazılımlar ile de uyumlu çalışabilmektedir. Özellikle personel devam kontrol sistemleri sayesinde giriş ve çıkışlar işletme yetkilileri tarafından personellerin yoğunluğunun çok fazla olduğu alanlarda personelleri daha kolay takip edebilmek için kullanılmaktadır. Giriş ve çıkışlar esnasında personel giriş çıkış kontrol sistemlerine yapılan müdahaleler yetkililer tarafından görülebilmektedir. Özellikle personel giriş çıkış kontrol sistemleri olarak kullanılan yüz tanıma sistemleri parmak izi sistemleri ve kartlı okuyucu terminallere göre daha fazla tercih edilmektedir. Yüz tanıma sistemlerinde cihaza temas olmadan, 15-20 cm mesafeden yüz tanıtılarak geçiş yetkisi verilebilir. Kartlı sistemlerde ek olarak kartlara da bir maliyet gerektiğinden kartlı sistemlerin kullanımı yüz tanıma sistemlerine giderek azalmıştır. Kartlı sistemlerde bir personelin diğer personel yerine kart okutarak giriş yapmış veya çıkışı sağlanmış gibi gösterme olasılığı bulunmaktadır. Bu ve bunun gibi sorunlar için personel giriş çıkış kontrol sistemleri olarak yüz tanıma sistemleri en çok tercih edilen sistemler olmayı başarmıştır. Personel giriş çıkış kontrol sistemleri hakkında en detaylı bilgiyi firmamız yetkililerinden alabilirsiniz. Uzman satış danışmanlarımız sizlere en uygun çözümü sunacaklardır. Güvenlik için vazgeçilmez halini alan personel giriş çıkış kontrol sistemleri için hemen bizi 0850 811 80 00 numarasından arayabilirsiniz. Perkotek Personel Giriş Çıkış Kontrol Sistemleri ile her şey kontrol altında!


Geri Dön