perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
28
Mar.
2016

Otopark Bariyeri.


Otopark Bariyeri

Otopark Bariyer Sistemleri otoparklarda arabaların düzenli bir şekilde giriş ve çıkış yapmalarını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde otoparklar daha güvenli yerler haline gelir. Otopark bariyeri otoparklarda arabaların giriş ve çıkış yaptığı alanlara konulurlar. Otopark Bariyeri kol uzunluğu otopark bariyeri modeline göre değişiklik göstermektedir. Kullanacağınız alana göre kol uzunluğu değiştirilebildiği gibi otopark bariyeri, uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilen bir sistemdir. Otopark Bariyeri bariyer lamba flaşörü ile giriş ve çıkışlarda uyarı verebilir. Bir ikaz lambası olarak nitelendirilen flaşör, bariyerin kolunun aşağı inişi ve çıkışı esnasında kullanıcısını uyarır. Otopark bariyeri zaman kontrol özelliklidir. Belirli bir zamana ayarlanarak o zamanda kapanması sağlanabilir ve isterseniz bu kapanmayı bariyerden uzakta olsanız bile uzaktan kumandası ile yapabilirsiniz.

Otopark Bariyeri, dış veya iç mekânlarda rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle dış mekânlar için dekoratif bir görünüm sunan otopark bariyeri sistemleri iki yıl garanti özelliklidir. Montaj kiti sayesinde montajı kolaylıkla yapılır ve çok fazla zaman almaz. Otopark bariyeri üzerindeki reflektör kırmızı bantlar, “Dur” anlamına gelir. Kullanıcıların giriş esnasında uyarılmalarını sağlarlar. Otopark Bariyeri çift buton kontrollü olabileceği gibi tek buton kontrollü olarak da kullanılabilirler. Tek buton kontrolünde butona her basılışta otopark bariyeri açıksa kapanır, kapalıysa açılır. Yani kısaca bir sonraki hareketi yapar. Çift buton kontrolünde ise otopark bariyerini açmak ve kapatmak için ayarlı butonlar bulunmaktadır. Otopark Bariyerinin akıllı kolu kendisine dokunan cismi hissederek bu cisme tepki verme özelliğine sahiptir.

Otopark bariyeri fiyatı kullanılan bariyerin modeline göre farklılık göstermektedir. Perkotek firmamız tarafından Avax marka otopark bariyerleri satışa sunulmuştur. Perkotek Avax’ın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otopark bariyeri konusunda en doğru çözüm için bizi arayarak satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Otopark bariyeri fiyatı için profesyonel satış danışmanlarımız size en uygun fiyat teklifini vereceklerdir. Ayrıca otopark bariyeri sistemlerinin acil mod özellikleri sayesinde deprem, yangın gibi durumlarda otomatik serbest geçiş moduna geçerek kullanımı kolaylaştırmaktadır. Güvenliğiniz için Perkotek Avax Otopark Bariyeri’ni tercih edin!


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları