perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
10
Eyl.
2014

PERSONEL TAKİP.


PERSONEL TAKİP

Personel takip nedir ?

Personel takip personellerinizin işe giriş çıkışlarını takip etmenize yarayan sistem ve yazılımlardır.Personel takip sistemleri eski analog sadece cihaz ile kart üzerine giriş çıkışların yazılması yapılan takiplerle başlar.Bilgisayar bağlantılı ve yazılım ile çalışan sistemler ile devam eder.Şuan günümüzde personel takip sistemleri aktif olarak kullanılmaktadır.Personel takip diyince takip iki şekile ayrılır.Offline personel takip  ve online personel takip.

Offline Personel Takip : Maaş hesaplatma , giriş çıkış toplam çalışma süreleri , erken gelme ve geç çıkma , fazla mesai raporları gibi raporlar alınan bir program.Bu mantıkta cihaz bilgileri istenildiği zaman veriyor.Yani siz giriş çıkışları görebilmek için bilgileri çekmeniz gerekiyor.

Online Personel Takip : Giriş ve çıkışların sürekli kontrol yapıldığı , onay doğrultusunda izin verildiği sistemlerdir.Bu sistemlerin bir diğer adı access kontrol olarak geçer.Yani personelin belirtilen kapı,turnike vs. Geçip geçemeyeceğidir.

Personel takip sistemleri alırken firmada çalışan personel sayısı ve firmanın uğraşmış olduğu sektör çok önemlidir.Branş kimyasal ile personeller temasta bulunuyorlarsa parmak izlerinin yok olması yüksek olasılıktır.Cihaz bir kapı yada  turnike vb. Açacaksa ona göre seçilir.Size uygun cihaz için satış temsilcilerimiz ile görüşmeniz gerekir.Temsilcilerimizin size soracağı soruları yanıtlayarak en uygun maliyetli ve kullanışlı cihaz için size teklif veya isteğiniz doğrultusunda sözleşme gönderilecektir.

Sizde personel takip programı satın almak ve personellerinizi takip etmek istiyorsanız,lütfen bizimle iletişime geçiniz...


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları