perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
11
Eyl.
2014

Personel Takip Sistemleri.


Personel Takip Sistemleri

PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ

Personel takip sistemlerine neden ihtiyaç duyulur ?

Personel takip sistemlerine ihtiyaç duyulmasındaki en büyük sebep personellerin giriş çıkışlarını resmiyete dökmek.Eskiden personeller imza usulü olarak takip ediliyordu.Birim şefi başkasının yerine imza atabiliyordu.Görevli personel bazı kişilerin geç gelmelerini gelmemelerini değiştirebiliyordu.Burdaki personel iş gücünü ortadan kaldırmak ve personelin insiyatifine bırakmamak için bu sistemler idealdir.Personel takip sistemleri ile personellerle ilgilenen birimlerinizdeki iş gücünüde azalttığından aşırı talep görmektedir.

Personel takip sistemleri dış ortamda kullanılır mı ?

Personel takip sistemleri yazılım ve cihazdan oluşmaktadır.Cihazların dış ortama uygun olanları mevcuttur.

Personel takip sistemleri yazılımı kolay mıdır ?

Son kullanıcıya hitap eden basit arayüzlü kullanımı kolay bir yazılımdır.Personellerin giriş ve çıkışlarını size mail olarak gönderebilir.Yani belirttiğiniz zamanlarda mailiniz size otomatik olarak gelicektir.

Personel takip sistemleri bilgisayar özellikleri nasıl olmalıdır?

Minimum düzeydeki bir bilgisayar yeterlidir.Mysql veritabanı kullanılır.

Personel takip sistemleri size ne kazandır ?

Personellerin maaşlarında doğruluk,personel iş gücünü azaltma,takibi tek bir yazılım ile sağlama gibi birçok imkanları vardır.

Personel takip sistemleri için en az kaç personel olması gerekiyor ?

Yapılacak işleme göre değişir.Dekoratif olarak bir kapıyı açmak için bir takip sistemi istiyorsanız.1 kişi bile olması yeterlidir.Belirttiğimiz gibi kapı açmak için kullanılır.Fakat Pdks yapılacaksa en az 3 kişi yeterlidir.Bu size bağlıdır.

Personel takip sistemleri fiyatları ?

Fiyatlar cihaza göre değişiklik gösterir.Cihazlar teknik özellik ve kayıt kapasitesi gibi birçok özelliğe göre değişmektedir.Bunun için satış temsilcilerimiz size en uygun cihazı ve en performanslı cihazı size önericektir.

Personel takip sistemleri destek hattı ?

Personel takip sistemlerinin call center yani telefon ile destek hattı mevcuttur.Herhangi bir problem veya sıkıntı doğrultusunda destek olmak için arkadaşlarımız çağrılarınızı beklemektedirler.

Parmak izi okumazsa ?

Cihazlarımız sadece parmakizli değildir.Parmak izli , kartlı , yüz tanımalı olarak değişmektedir.Fakat parmak izi okumazsa derseniz.1 cihaza personeliniz 10 parmağınıda kaydedebilirsiniz.Yani bu demek oluyor ki 1 parmağını okumazda diğerini elbette okur.

Personel takip sistemlerini biz kurabilir miyiz ?

Tabiki cihaz montajı sağlandıktan sonra gerekli desteği çağrı hattımızdan alıp program ve cihaz bağlantıları sağlanarak eğitiminizi alabilirsiniz.


Geri Dön