perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
21
Ara.
2015

Personel Takip Programı.


Personel Takip Programı

Personel takip programı, takip sistemi aracılığıyla sunulan bir hizmet durumudur. Perkotek olarak, kendi yazılımımızı geliştirmekle beraber, uzun yıllardan bu yana sizlere sorunsuz bir takip programı hizmeti sunmaktayız.

 

Genel olarak holdinglerde, büyük yapılı bölgelerde yüzlerce farklı personel çalıştıran firmalar tarafından tercih edilen personel takip programı, tam anlamıyla hayatımızda sorunsuzca hizmet alabileceğimiz ortamlar ve platformlar doğuruyor. Personellerin giriş ve çıkış saatlerini not alan bu sistem türü, aynı zamanda var olan pek çok hizmet durumunu da bizlere yansıtmaktadır. Program içerisinde yer alan kullanıcı, kendi parolasını değiştirebilme olanaklarına sahiptir. Bunun yanı sıra ise personellerden herhangi birisine yetkilendirme özelliği vererek birden fazla kullanıcı veya gruplara yetki verip, kısıtlama olanaklarına sahip olabiliyorsunuz. Herhangi bir arıza oluşma durumunda program her an yedekleme yapmakta ve sizlere herhangi bir veri kaybı yaşamadan, tekrar bir önce ki güncellemeye geçiş yapabilmektedir.

 

Ayrıca personel takip programı dahilinde giriş – çıkış ve benzeri ayrıntıları kontrol edebilmek adına, dilediğiniz zaman sistem üzerinde ki hafızayı mail adresinize aktarabiliyor, bu kapsamda da kendinizi büyük bir yükten kurtarmış olabiliyorsunuz. Genel olarak milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve yaygınlaşmış olan bu sistem içeriği, her anlamda bizlere kesin ve kalıcı sonuçlar almamız adına da üstün hizmetler sunmakta ve sağlamaktadır. Personellerin değiştirilmiş olan tüm maaşlarını geriye dönük raporlama sistemiyle görüntüleyebilir, maaş hesaplama konusunda ise herhangi bir sorun yaşamadan kesin ve kalıcı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Günümüz şartları düşünüldüğü zaman fazlası ile kullanışlı durumları bizlere sunan personel takip programı, tam anlamıyla üstün hizmet sunmakta ve Perkotek güvencesi ile bizlere sağlanmaktadır. Bu sayede ise programlar artık herhangi bir sorun olmadan çalışabiliyor, her daim ürünleri kullanışlı alanlar çerçevesinde deneyimleme şansı buluyorsunuz. Bu nedenden dolayı da siz değerli müşterilerimiz için Perkotek güvencesi altında personel takip programını sunmakta ve tedarik etmekteyiz!

 

Giriş – çıkış saatlerine elle müdahale yapılması durumunda ise, müdahale yapan kullanıcı tespit ediliyor, sizlere bildiriliyor. Gruplandırma özelliği sayesinde de var olan dokümanları ise istenen departmanlara aktarma şansını bulabiliyorsunuz. Sisteme verilen komutlar dahilinde yüzde ile beraber avans ve benzeri diğer hesaplamalar da yapılabilmektedir. Hafta tatili, devamsızlık gibi pek çok seçenekte sisteme not edilmekte ve bu akıllı uygulama sayesinde sizlerle paylaşılmaktadır. Personel takip sistemi sayesinde, var olan tüm personellerinizi çok daha geniş kapsamlı incelemek ve değerlendirme altında tutmak mümkündür! Bu nedenden dolayı ise siz değerli müşterilerimiz için şiddetle ürünü tavsiye ediyor, kullanarak pek çok zahmetten ve dertten arındırılmanızı sağlıyoruz.

 

 

Ayrıca alınan bordrolar sayesinde personellerin değişken çalışma saatleri, ücretsiz izinleri, ceza durumları, çalışma takvimi gibi ayrıntılar kullanarak ücret ve bilgi görüntüleme olanakları bulunmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün, 24 saat boyunca sizlere personel takip programları ile alakalı hizmetler sunmakta, satış sonrası da destek sağlamaktadır! Ürünü çok uzun vadelerde kullanmak ve garantili bir hizmet bedeli ortaya koymak isterseniz hemen siz de bizleri arayabilir, konuya ilişkin bilgi alma şansına sahip olabilirsiniz. Alanının bir numarası haline dönüşmüş olan Perkotek, güvenlik ekipmanları tedarik konusunda da birçok markanın Türkiye Distribütörlüğünü yapmakta ve bu hizmet durumu sayesinde de milyonlarca kişiye en garantili ve kapsamlı şekilde hizmetler sunmaktadır. Siz de böyle bir hizmet seçeneği sayesinde personellerinizi an ve an takip altında tutabilir, ay sonu hesaplamaları yaparken de var olan problemlerin tamamından arınabilirsiniz. Personel takip programının diğer ayrıntılarına da web sitemiz üzerinden ulaşmak mümkündür. 


Geri Dön