perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
26
Oca.
2016

Otopark Sistemleri-4799.


Otopark Sistemleri-4799

Otopark sistemleri ile otoparklarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Otopark sistemleri amacı yetkisiz kişilerin otoparklarınızı işgal etmemesi için engelleme yapılması için kullanılır. Bu engelleme sistemi online yazılım aracılığıylada kontrol edilebilirken offline yani çevrimdışı içerisine tanımlanan etiket , kartların yetkilendirme doğrultusu ilede çalışabilmektedir. Aynı zamanda kumanda ile analog olarakta otopark sistemleri kullanılmaktadır.

Otopark sistemleri içerisinde bariyer gövdesi, kolu, flaşör, fotosel parçalarından oluşmaktadır. Kollarımız 6 metre olup istenildiğinde kısaltılabilmektedir. Dilediğiniz zaman 3 metreyi çıkartabilirsiniz. Daha da kısa olmasını istiyorsanız kolu kesebilirsiniz. Otopark sistemleri takip sistemi 3 şekilde yapılabilir. Butonlar sayesinde analog olarak güvenliğin kapıyı açması ile yada hgs sistemi dediğimiz hızlı geçiş sistemleri ile yapılabilmektedir. Hızlı geçiş sistemleri ile otopark sistemlerinizi yetkilendirip kısıtlandırma yapabilirsiniz. Yani tek etiket ile iki araç içeri giriş yapamayabilir. Yada saat , gün , tarih bazlı sınırlandırmalar yapabilirsiniz.

 

 

Otopark sistemi sayesinde girişlerinizi sınırlandırabilirsiniz. Otopark sistemleri kullanımı kolay ve dayanıklı sistemlerdir. Avax marka otopark sistemlerimiz hakkında detaylı bilgiye web sitemiz tarafından ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları