perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
10
Kas.
2014

Şifreli Kapı.


Şifreli Kapı

Personel takiplerin dışarısında sadece kapılarda kullanılan şifreli kapı sistemleri vardır. Şifre kapı sistemleri güvenlik gerektiren odalar , alanlar , geçişler için kullanılır. Örnek vericek olursak yetkili odaları , bilgi işlem odaları , takip gerektiren depolar gibi alanlara montajı sağlanabilir. Şifreli kapı aynı zamanda parmak izi yada kartlı olanlarıda mevcuttur. Şifreli kapı sistemleri ile girişleri kısıtlayabilirsiniz. Dilerseniz online bağlantı ile saat ve gün sınırı koyabilir. Hatta tarih kısıtlaması bile yapabilirsiniz. Şifreli kapı sistemleri için birçok ürün vardır. Kayıt kapasitesine çalışma mantığına göre bu ürünler değişiklik göstermektedir.

Şifreli kapı sistemlerinin şuanda en çok kullanıldığı alanlar ise asansörlerdir. Bazı firmalarda asansörlerin kullanılabilmesi için şifreli kapı sistemleri kullanılmaktadır. Şifreli kapı sistemleri sayesinde asansörü istediğiniz kata çıkabilirsiniz. Şifre girilmediği taktirde asansör çalışmaz yada istediğiniz katlara çıkmaz. Şifreli kapı sistemlerinin bir diğer en çok kullanılan alanları ise evlerdir. Evlerde şifreli kapı sistemleri ile odaları açmanız mümkündür.

Şifreli kapı sistemleri tercih etmeden önce web sitemizi ziyaret etmenizi , doğru ürün önerisi için satış temsilcilerimiz ile görüşmenizi , en uygun fiyat garantisi için teklifimizi almanızı rica ederiz. Şifreli kapı sistemleri demo ürünleri ile testinizi sağlayabilirsiniz. Şifreli kapı sistemleri uygun maliyette olup offline yazılım ile entegreli online yazılım ile entegreli olanları mevcuttur.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları