perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
31
Mar.
2016

Spor Salonu Turnike Sistemleri.


Spor Salonu Turnike Sistemleri

Spor Salonu Turnike Sistemleri, spor salonlarında geçiş yetkilendirmesi için kullanılan ve geçişi kontrollü hale getiren turnike sistemleridir. Spor salonlarında genel olarak bel turnike sistemleri veya hızlı geçiş turnike sistemleri kullanılmaktadır. Bel turnikeler ve hızlı geçiş turnikeleri parmak izi cihazları, yüz tanıma terminalleri ve kart okuyucu cihazlar ile adapteli olarak kullanılabilmektedir. Bu cihazlar, daha rahat bir geçiş imkanı sunarken özgün ve mükemmel tasarımı ile kullanıldıkları spo salonlarına kötü görüntüye neden olmazlar. Spor Salonu Turnike Sistemleri, %100 yerli üretimdir ve Perkotek firmamız spor salonu turnike sistemlerini 16 ülkeye ihraç etmektedir. Türkiye’nin 81 ilinde de satışa sunulan spor salonu turnike sistemleri sorunsuz bir şekilde çalışmasını sürdürmektedir.

Spor Salonu Turnike Sistemleri, sayesinde spor salonuna üye olmayan kimselerin spor salonuna girişleri engellenecektir. Spor salonu üyelerinin hangi saat aralıklarında spor salonunu kullanacakları da belirlenerek belirlenen saat aralıklarında kullanıcıların spor salonunu kullanmaları sağlaabilir. Spor salonu turnike sistemleri fiyatı kullanılan turnikenin modeline göre değişiklik göstermektedir. Spor salonu turnike siistemi fiyatı firmamızın satış yetkilileri tarafından en iyi fiyat teklifi ile size sunulmaktadır. Spor salonlarında kullanılan turnikelerle birlikte geçiş sistemlerinde yeni bir çağ açılmıştır. Kontrollü geçiş imkanı spor salonları sahiplerini oldukça memnun ederken kullanıcılar, kontrollü geçişler sayesinde girişlerde var olan izdihamdan kurtulmuş oldular.

Spor salonu turnike sistemleri fiyatı hakkında merak ettikleriniz ve spor salonu turnike sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için profesyonel satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Perkotek 50 bini aşkın memnun müşteri referansı ile sizlere güvenle spor salonu turnike sistemleri çözümleri sunuyor. Taklitlerimizden sakınınız!


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları