perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
04
Kas.
2014

Turnike Fiyatları.


Turnike Fiyatları

Turnike sistemleri ile personellerin geçişlerini kısıtlayabilirsiniz.Turnike sistemleri tek başına çok fazla anlam taşımamaktadır. Turnike sistemleri üzerine parmak izi,kartlı,yüz tanıma sistemleri gibi sistemler montajı sağlanarak geçişler onay sağlanarak turnike ile gerçekleştirilebilir. Turnike sistemleri görünüm özellik gibi birçok seçeneğe göre değişiklik göstermektedir.

Kurumsal firmalar pleksi hızlı geçiş turnikeleri tercih ederken , bazı firmalar çelik turnikeleri tercih etmektedir. Bazı güvenliği önem arz eden yerlerde ise boy turnikesi kullanılmaktadır. Turnikeler üzerinden atlanabilecek yada yanından istenildiğinde geçilebilecek şekildedir. Bu aralıkları küpeşte yani demirler ile kapatılabilinir yada boy turnikeleri ile geçiş bırakmayacak şekilde aralıksız olarak yüksek güvenlikli alanlarda kullanılabilir.

Boy dedektörleri dış ortama dayanıklı olarak paslanmaz çelikten üretilmiştir. 220 içerisindeki power suply girerek power suply aracılığı ile anakart ve diğer akşamlara elektrik iletilir. Turnike üzerinde geçiş onayını doğrulamak için ledler mevcuttur. Onay doğrultusunda yeşil onay olmadığı taktirde kırmızı olarak ledler yanmaktadır. Onay doğrultusunda turnikeden çıkan ses geçiş yapılacağını iletmektedir. Yani sesli olarakta uyarı vermektedir. Turnikeler her iki yöne , tek yöne çalışabilecek şekilde ayarlanılabilinir. Turnikelere buton bağlantısı yada alıcı bağlanarak uzaktan kumanda ile açmanız mümkündür. Elektrik kesintisi veya acil durumda otomatik olarak kendini boşa düşürmektedir.

Turnike fiyatları için satış temsilcilerimiz ile 0850 811 80 00 numaramızdan yada satis@perkotek.com mail adresimizden bilgi alabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları