perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü

Personel Giriş Çıkış Turnike Sistemleri

 
Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte iş yerleri ve kurumlar, giriş ve çıkışları kontrol altına almak için farklı güvenlik önlemleri almaya başladı. Bu önlemlerden en etkilisi, personel giriş çıkış turnike sistemleridir. Peki, bu sistemler nedir, nasıl çalışır ve turnike fiyatları ne kadardır?

Turnike sistemleri, günümüz şartlarına göre personellerin işe giriş ve çıkış alanlarında oldukça önemli ve güvenli bir ürün olarak bilinmektedir. Birbirinden farklı ürünleri bulunan bu ürün tipi, bizlere temel ihtiyaçlar sunmasının yanı sıra, ayrıntılı bir şekilde de kullanım alanı yaratmaktan geri kalmamaktadır. Siz de Perkotek güvencesi ile en uygun turnike fiyatlarını görüntüleyebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz! Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Avax turnike sistemleri Türkiye dağıtıcısı olmamızdan yararlanabilir ve en ucuz turnike fiyatları ile kontrollü geçişler sağlayabilirsiniz.

Turnike Fiyatları Ne Kadardır?

 
Turnike fiyatları, tercih edilen model, marka, kullanılan teknoloji ve ek özelliklere göre değişiklik gösterebilir.
Ekonomik Modeller: Basit ve temel ihtiyaçları karşılayan modellerde fiyatlar daha uygun olabilir.
Orta Segment Modeller: Daha fazla özelliğe ve dayanıklılığa sahip bu modeller, fiyat olarak ekonomik modellere göre biraz daha yüksek olabilir.
Premium Modeller: Yüksek teknoloji, estetik tasarım ve ekstra özelliklerle donatılmış bu modeller, fiyat olarak daha yüksek seviyelerde olabilir.

Personel giriş çıkış turnike sistemleri, günümüzün modern güvenlik ihtiyaçlarına cevap veren etkili çözümlerdendir. Hem güvenliği artırmak hem de personel hareketlerini kontrol etmek için ideal bir yoldur. Fiyatlar ise tercih edilen modele, markaya ve özelliklere göre değişkenlik gösterebilir. İhtiyacınıza en uygun turnike sistemini seçmek için bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Personel Giriş Çıkış Turnike Sistemleri Nedir?


Turnike sistemleri, belirli bir alanın giriş ve çıkışını kontrol altına almak için kullanılan fiziksel bariyer sistemleridir. Genellikle şirketler, fabrikalar, spor kompleksleri, üniversiteler gibi kalabalık mekanlarda tercih edilir.

Turnike sistemlerinin tamamı CE ve ISO gibi kalite sertifikalarına sahip olmakla beraber, üstün teknoloji ile kendi fabrikalarımızda üretilmektedir. Paslanmaz çelikten üretilen bu ürün tipi, elektrostatik toz boyalı olarak da imal edilerek sizlere alternatif yöntemler sunmaktadır. Paslanmaz çelik turnikeleri dış ortamlarda ve elektrostatik boyalı turnikeleri ise iç ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz. Turnike sistemleri kendi alanında tripod paslanmaz çelik turnike, tek ayaklı turnike, çift ayaklı turnike, boy turnikesi, VIP turnike, tuvalet turnikesi, hızlı geçiş turnikesi, engelli geçiş turnikesi ve dezenfektan turnikeleri olarak ayrım göstermektedir. Personel takip sistemleri aşamasında oldukça kullanışlı olan bu turnike türleri, sizlere akıllı bina ve plaza girişlerinde, yemekhane kontrol sistemlerinde, stad ve spor salonu gibi girişlerde fazlası ile hizmet vermekte ve üyeleri detaylıca kontrol etme alanında da üstün hizmetleri sıralamaktadır. En uygun turnike fiyatlarını bulabilmek adına siz de Perkotek müşteri temsilcileri ile irtibata geçmekten çekinmeyin! Avax turnike fiyatlarını öğrenmek için sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

Turnike Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?


Perkotek olarak, Türkiye geneline 100.000’in üzerinde ürün sunmuş olan firmamız, sizler için en ideal ve bütçenize uygun turnike çeşitlerini sunmayı ihmal etmemektedir. Turnike fiyatlarını en makul seviye de sınırlayan web sitemiz, sizlere satın aldığınız turnike ile alakalı yedek parçaları da 10 yıl süre ile temin edebileceğinizin garantisini sunuyor, ileri ki zamanlarda da herhangi bir sorun yaşanması durumunda Call Center desteği alabilme olanaklarını tanıyor. Siz de bünyemizden Turnike fiyatları konusunda bilgiler alabilir, konuya ilişkin aldığınız fikirler doğrultusunda da müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Her geçen gün sizlere kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlardan sunabilmek adına çalışan web sitemiz, bu kapsamda sunduğu hizmetleri de kaliteli bir şekilde sizlerle buluşturma doğrultusunda da sıkı çalışma olanaklarını günümüze sunmayı ihmal etmemektedir. Turnike sistemlerinin başlıca avantajları şunlardır.

Güvenlik: Yetkisiz kişilerin girişini engelleyerek içeriye sızma ve hırsızlık riskini azaltır.
Kontrol: Kimin ne zaman girdiğini ve çıktığını kaydederek personel hareketlerini izler.
Etkinlik: Manüel kontrolün aksine hızlı ve etkili bir şekilde insan akışını yönetir.


Turnike Sistemlerinin Çeşitleri Hangileridir?

 
Boy Turnikeleri: Özellikle yüksek güvenlik gereksinimleri olan yerlerde kullanılır.
Tripod Turnikeler: En yaygın kullanılan turnike tipidir. Genellikle fabrikalar, alışveriş merkezleri veya metro istasyonlarında tercih edilir.
Hızlı Geçiş Turnikeleri: Daha estetik bir görünüme sahip olan bu turnikeler, genellikle ofis binalarında tercih edilir.

 
Turnike Sisteminin Çalışma Prensibi Nasıldır?Turnikeler, genellikle kartlı geçiş, parmak izi, yüz tanıma veya QR kod gibi teknolojilerle entegre şekilde çalışır. Bu sistemler, yetkilendirilmiş bir kullanıcının giriş yapmasına izin verirken, yetkisiz kullanıcıları engeller.

Her geçen gün “kalite odaklı” çalışan müşteri temsilcilerimiz, bu kapsam da siz değerli müşterilere sunduğu hizmetler doğrultusunda da sıkı çalışmalar ortaya koymayı ihmal etmemektedir. Böylelikle ürünlere %100’e kadar güvenceli ulaşma durumu söz konusu olduğu gibi, her daim kaliteli ürün seçeneklerinden faydalanma olasılığı da tarafınıza sunulmaktadır. Birbirinden kaliteli ürünleri sizlere ışık hızında sunan Perkotek, turnike fiyatları konusunda da alternatif fiyatları geniş ürün yelpazesi üzerinden sizlerle buluşturmayı ihmal etmemektedir. Bu sayede ürünlerin her birine de kaliteli bir standarttan ulaşma durumu söz konusu olmaktadır. Turnike fiyatlarını öğrenmek için 0850 811 80 00 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız, sizlere en uygun fiyat teklifini vereceklerdir.
 
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler