perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
23
Haz.
2015

Ürün Koruma Sistemleri.


Ürün Koruma Sistemleri

Ürün koruma sistemleri ile mağazalarınızdaki ürün hırsızlığını engelleyebilirsiniz. Ürün koruma sistemi mağazalardaki ürün hırsızlığını engellemek için üretilmiştir. Ürün koruma sistemleri sayesinde hırsızlıklar mağazalarda azalmıştır. İtimatın kontrole mani olmadığı aşikardır. Bundan dolayı ürün koruma sistemleri almak için mağazanızda hırsızlık olması gerekmemektedir.

Ürün koruma sistemlerinin çalışma mantığı ise karşılıklı radyo frekansı ile çalışan antenler mağaza giriş ve çıkışlarına montaj edilir. Arada enerji ve data için anakartlar arası tek bir lc kablo çekilir. Bağlantıları sağlanır. Aynı frekansta etiket , tag yada çivili koruyucular ürünlerin üzerine takılır yada montaj edilir. Üzerinden çıkarılmayan bu koruyucular antenler arasından geçtiğinde antenler yüksek sesle ve ledleri yanarak uyarı vermektedir.

Ürün alımlarında ise üzerindeki koruyucular kasa personelleri tarafından çıkartılarak geçişlerdeki ürün korumanın ötmemesi için önlem alınır.

Ürün koruma tüm mağazalar tarafından tercih edilen ve gerekli olan bir sistemdir. Sizde mağazanızı ürün koruma sistemleri ile güvenlik altına almak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön