perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
22
Haz.
2015

Ziyaretçi Takip.


Ziyaretçi Takip

Access kontrol sistemleri sayesinde artık hiçbir alandan personelleriniz izinsiz bir şekilde giriş sağlayamayacaklar. Geçiş yetkilendirmesi yapılacak alanlara kapının şekline ve cinsine göre kilit montajlanarak okutma işlemleri için parmak izi cihazları montajı sağlanır.

Daha sonra kayıtlar tek bir cihaz üzerinden gerçekleştirilerek diğer cihazlara gönderilir. Kayıtların okutulduğunda programa gider okutulan kart nosunun olup olmadığını sorgular eğer kayıt varsa geçiş izni olup olmadığını sorgular. Geçiş izni varsa geçiş sağlanır. Bu geçişler mili saniye cinsinden sorgulanarak geri dönüş sağlamaktadır. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre parmak izi , yüz tanıma , kartlı sistemleri tercih edilmektedir.

Bazı işletmelerde girişlerde engellemeler yapılması için turnike sistemleri tercih edilmektedir. En çok kullanılan alanlar bilgi işlem odaları, server odaları, yetkili odaları gibidir. Access kontrol ziyaretçi modülü sayesinde ziyaretçi geçişleri kısıtlanıp raporlama alınabilmektedir.

Sizde geçiş kontrol ile  ziyaretçi takip ve personel takip sistemleri için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları