perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
23
Kas.
2014

Üye Takip Sistemi.


Üye Takip Sistemi

Üye takip sistemi sayesinde artık üyelerinizin kontrolerini sağlanamanız mümkündür. Üye takip sistemi ne işe yarar ?

                Üye takip sistemi ile üyelerinizin kayıtlarını,ödemelerini,bilgilerini ve giriş çıkışlarını takip etmeniz mümkündür.

Üye takip sistemi ile giriş çıkışlar nasıl mı tutulur ?

                Üyelerin giriş yaptıkları yere turnike sistemleri montajı sağlanır. Sirkülasyona göre adeti değişebilir. Turnike sistemleri olmadığı zaman güvenlik yada kontrol için bir kişi görevlendirmeniz gerekmektedir. Her önüne gelen girmesin diye kontrol için bir personel gereklidir. Bu turnike sistemler sayesinde esktra maliyet olan personel ihtiyacınız iptal olmaktadır. Turnike konulur ve etrafına geçiş yapılamayacak şekilde küpeşteler montajlanır. Turnike tek başına bir anlam ifade etmez turnike üzerlerine müşteri isteğine göre yüz tanıma, parmakizi, kartlı veya şifreli cihazlar konulur. En iyisi ve güvenlisi yüz tanıma ve sonra parmakizi olarak bilinir. Üyelerin yüzleri yada parmak izleri alınır. Program aracılığı ile giriş çıkış saatleri için grup belirtilir. Belirtilen grup dışarısında kişi giriş sağlayamayacaktır. Örnek vericek olursak üyemiz sadece havuz için almışsa yada farklı bir spor için almışsa ve saat sınırı varsa o saati geçtiği zaman otomatik olarak içeri almayacaktır. Doğal olarak kontrollerinizde sağlanmış olucaktır. Yüz tanıma veya parmak izini tercih edilmesindeki en büyük sebep ise başkasının şifresi yada kartı ile girişi engellemektedir. Bugün birçok bu alanda firma mevcuttur. Örneklemek gerekirse kartlı olan bir yerde kullanıcı kartını ailesinden birisine verip geçişini sağlattırabilir. Çok üyesi olan bir firmada bunu kontrol etmek mümkün değildir. Kişileri tanımaları imkansızdır. Bu yüzden yüz tanıma yada parmakizi cihazları tercih edilmektedir.

                Sizde üyelerinizi kontrol altına almak için lütfen bizden teklif alınız. En uygun fiyat garantisi ile üye takip sistemi için hizmetinizdeyiz.

                Bize ulaşmak için dilerseniz satis@perkotek.com ‘ dan dilerseniz 0850 811 80 00 ‘ dan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları