perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
24
Kas.
2014

En Güvenilir Sistem.


En Güvenilir Sistem

En güvenilir sistemler arasında teknolojiyi en başta takip eden yüz tanıma cihazlarıdır. Sonrası gelen sistemler arasında parmak izi cihazları öncülük etmektedir. Peki neden yüz tanıma yada parmak izi cihazı ?

Yüz tanımalı sistemlerin hemen hemen hepsinde aynı zamanda şifre , kart veya parmak izi kullanma şansınız vardır. Yani çok fonksiyonlu bir cihazdır. Fakat tercih sebebi ise birbirleri yerine okutma gibi bir durumun olmamasıdır. Eski sistemlerde kartlı veya kart basma saatlerinde kişiler gelmedikleri zaman kartını okutması gerektiğini yada kartını bir kişiye ileterek okutması gerektiğini bildirip giriş veya çıkışını yaptırıyordu. Okutacak kişi ile arasında bulunan samimi arkadaşlık doğrultusunda bu tip durumlarla çok karşılaştık. Fakat bu sistemler yerlerini parmakizi ve yüz tanımalı cihazlara bırakması ile birlikte bu durumlar tamamen ortadan kalktı. Çünkü yerine okutma gibi bir durum söz konusu olamaz. Kişinin yüz tanımalı sistemlerde başka kişi gibi okutması durumu söz konusu değildir. Yüz tanımalı cihazlarımız kişide gözlük olsun yada olması gözlük ile ilgili olarak tanımlama yapılsın yada yapılmasın, makyaj yapılsın yada yapılmasın,saç rengi yada saçının kesilmesi yada kesilmemesi durumunda okumama gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Algoritmaları çözülmeyecek kadar zor olarak programlanması kırılması gibi bir durumuda düşündürmemektedir. Öncelikli olarak yüz tanımalı cihazları düşünmenizi tavsiye ederiz.

Parmak izi sistemleri ise bir personelin 10 parmağıda tanıtıldığından okumama gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Bir kişinin 10 parmağınıda tanıtabilirsiniz. Kişi birbiri yerine parmak izi de okutamadığından bu sistemleride tercih edebilirsiniz. Uygun maliyette olanalar parmak izi cihazlarıdır. Bu cihazlar network ile bağlantı sağlamaktadır. Program olarak tüm programlarımıza entegre sağlamaktadır. Personel devam takip programı, üye takip programı,Access kontrol programı,yemekhane takip programı,tuvalet takip programı,öğrenci takip programı,minibüs takip programları ile entegreli çalışmaktadır.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları