perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
04
Mar.
2015

Web Pdks.


Web Pdks

 

Personellerinizin takiplerini artık web pdks ile sağlayabilirsiniz. Web pdks programımız ile artık personellerinizin maaşlarını , toplam çalışma saatlerini , izinlerini ve tüm diğer işlemlerini takip etmeniz mümkündür.

 

Web pdks ile personel takip sistemi masaüstü yazılım ile aynı içeriğe sahiptir. Yani çalışma mantığı aynıdır. Yazılım olarak tarayacıdan çalışmaktadır. Yani personel kartları, tanım işlemleri, toplu işlemler, hesap parametreleri, genel raporlar ve hesap raporları vardır.

 

Personel kartlarında cihaza tanımlanan kart numaraları ile kişilerin sicilleri oluşturulup giriş çıkış hareketleri bu sicil alanine düşer. Bu alandan personele izin, giriş çıkış, avans, prim gibi eklemeleri yapabilirsiniz.

 

Tanım işlemleri ile şirket, bölüm, departman, özel kod, servis kodu, cihaz kodu ve kullanıcı yetkilendirmeleri yapılır.

 

Toplu işlemlerde personelin sicilindeki yapılan işlemleri tarih aralığı şeklinde toplu olarak sağlayabilirsiniz. Örnek vericek olursak izin , prim , avans gibi tarih aralığı tanımlamasıdır.

 

Hesap parametreleri ile çalışma kodlaması yapılır. Aylık toplam çalışma ayarları ve vardiya tanımlamaları yapılır.

 

Genel raporlar ile hesaplama yapılmadan giriş ve çıkış saatlerini raporlayabilir. Kesintisiz raporunu alabilirsiniz. İzin, prim, geç gelenler, erken çıkanlar, devamsızlar, içerdeki personeller gibi 23 adet rapor vardır.

 

Hesap raporları ise maaş hesaplamasının yapıldığı alan önce matematiksel işlem için puantaj derlenir sonra rapor alınır. Kişilerin toplam süreleri bodro alanlarında yazar.

 

Sizde web pdks satın almak veya bilgi almak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan bize ulaşabilirsiniz. 


Geri Dön