perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
08
Mar.
2015

Web Puantaj Programı.


Web Puantaj Programı

Web Puantaj Programı

 

Artık personellerinizi web puantaj programı ile takip etmeniz mümkündür. Web puantaj programı sayesinde giriş, çıkış, normal çalışma, fazla mesai, izin, eksik çalışma, avans, prim gibi tüm takiplerinizi sağlayabilirsiniz.

 

Web puantaj programı nasıl çalışır ?

 

Web puantaj programı bir ana bilgisayara kurulur. Php alt yapıda olup mysql veritabanı alt yapısına sahiptir. Web puantaj programı tek başına bir anlam ifade etmez bunun için kişinin girişlerini ve çıkışlarını okuyan bir puantaj cihazı gereklidir. Eskiden puantör olarak kart basma saatleri varken şuan parmak izi , kartlı, yüz tanımalı cihazlar gündemdedir.

 

Seçimi size kalmıştır. Dilerseniz yüz tanıma , parmak izi ,kartlı cihazların montajı işçilerin girişlerine montajlanır. Daha sonra kişiler yani çalışanlar bu cihaza girişte ve çıkışta okutma yaparlar. Web puantaj programı ise bu kayıtları otomatik olarak çeker ve veri tabanına işler sizde bu işlenen kayıtlar üzerinde tarayıcınız sayesinde takibinizi yapabilirsiniz. Ana bilgisayarın olduğu bilgisayarın portları açılarak dış ip üzerinden web puantaj programına erişim sağlanabilir. Web puantaj programındaki raporları dilediğiniz gibi müdahele eder ve düzenleyebilirsiniz.

 

Sizde personellerinizin takibini web puantaj programı ile gerçekleştirme için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00  ‘ dan bize ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları