perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
06
Mar.
2015

Web Personel Takip.


Web Personel Takip

Personellerinizin takibini web üzerinden sağlamanız mümkündür. Masaüstü yazılım kadar kullanımı kolay ve  anlaşılırdır. Web personel takip ile personellerinizin girişlerini çıkışlarını alabilir ve raporlayabilirsiniz.

Web personel takip sistemi php alt yapıya sahiptir . Mysql veri tabanı ile çalışmakta olup kullanımı çok hızlı ve anlaşılırdır. ISS üzerinden gerekli php ayarları yapılıp ISS üzerindende personellerinizin takipini yapabilirsiniz.

Toplam giriş çıkışlarını görebilir raporlayabilirsiniz. Toplam çalışma süresi , erken gelme , geç gelme, ücretli izin, ücretsiz izin gibi birçok bodro alanlarınızı takip edebilirsiniz. Kullanıcılara verilen yetkilendirme sayesinde birim şefleri yada birim departmanları kendi personellerinin shiftlerini girebilirler. Kullanıcı yetkilendirmesi sayesinde kullanıcının yetkilerini belirleyebilirsiniz. Personel kartlarına girebilir ama ücretlerini göremez gibi yetkilendirmeler yapılabilinir.

Çalışma saatlerinizi programa girererek günlük hesaplatma , haftalık hesaplatma , aylık hesaplatma yapmanız mümkündür. Resmi çalışma saatleri ayarları yapılabilir. Kişilerin normal çalışmasındaki eksiklikler fazla mesaiden kesilip tamamlatma yapılabilinir.

Sizde web personel takip sistemi hakkında bilgi almak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ' dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları