perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
09
May.
2015

Yemekhane Kontrol.


Yemekhane Kontrol

Yemekhane kontrol sistemi sayesinde yemekhanenizde yenilen toplam yemek miktarını takip edip raporlayabilirsiniz. Yemekhane kontrol sistemi ile geçileri sınırlayabilirsiniz. Yemekhane kontrol sistemi ile toplam kontör hakedişi atayabilirsiniz yada günlük hakediş sağlayarak öğüne göre günlük sadece 1 hakediş tanımlanabilir. Yemekhane kontrol sistemleri parmakizi, kartlı, yüz tanımalı sistemler ile entegreli çalışmaktadır. Turnike sistemleri üzerine bu cihazların montajı sağlanır ve küpeşte ile koruma altına alınır. Dışarıdan hiçbir şekilde geçiş sağlamamaları için küpeşteye ihtiyaç duyulur.

Yemekhane sistemi online ve offline çalışabilmektedir. Online olarak sürekli kontrollerin açık yani bilgisayarın sürekli açık olması gereklidir. Fakat offline sistemde cihaz sürekli izin verir yani bir kısıtlama yapamaz sürekli turnikeyi açar siz bilgileri çektiğiniz zaman adet olarak ne kadar geçtiklerini tespit edebilirsiniz.

Sizde yemekhane kontrol ile hakedişleri raporlamak isterseniz satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön